WEBİNAR YAYINLARI VE ŞİRKETLERE KATKISI

Eklenme Tarihi: 30.01.2020 Güncellenme Tarihi: 02.04.2021

Webinar yayınları, internet üzerinden sesli ve görüntülü eğitim, toplantı ve sunumlar yapabilmenize olanak sağlayan bir yöntemdir. Webinarlar için dijital seminer demek doğru bir tanımlama olacaktır.

Hiçbir yazılım indirmenize ve kurmanıza gerek kalmaksızın yalnızca web tarayıcınızı kullanarak eş zamanlı ve canlı sunumlarınızı internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Tüm süreç yönetimi bu anlamda teknik donanım ve yazılımı kendisine ait bir prodüksiyon firmasından alıyor olmanız yeterli olacaktır. İnternet Canlı Yayınları konusunda uzmanlaşmış bir firma webinar yayınlarınız sırasında ihtiyaç duyacağınız süreçleri sizin için yönetecek ve yayınlar öncesi gerekli test ve prova çalışmalarını yaparak risklerinizi en aza indirmenize katkı sağlayacaktır. Bu aşamada tek yapmanız gereken yayını gerçekleştiren firmanın yönlendirmelerini takip etmek olacaktır.

Webinar yayınlarınız sonrasında, yayına özel bir webinar filmi yaptırabilir ve ilerideki dönem ihtiyaçlarınızda da kullanabilirsiniz. Bu aşamada hizmet aldığınız prodüksiyon firması sizin için gerekli video post prodüksiyon çalışmalarını yapacak ve projenize özel bir kurgu çalışmasının ardından webinar filmnizi hazırlayacaktır.  

Webinar yayınları ile iç iletişim kanallarınızı güçlendirebilir, çalışanlarınıza, İK departmanınıza ve iştiraklerinize hızlı ve kolay bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Webinar yayınları ile bilgi akışını hızlandırabilir, çalışanlarınızın motivasyonlarını yükseltebilir, içeriği ve görselliği yüksek bir webinar yayını ile çalışanlarınızın performanslarına katkıda bulunabilirsiniz.

Ancak webinar videolarındaki en önemli fark, yayının teknik olarak yapılabiliyor olmasından ziyade hangi kalitede yapılabildiğidir. Piktora olarak yüksek prodüksiyon kalitesi ve profesyonel ekipmanlarla bu ihtiyacınıza karşılık vermekteyiz.

Webinar hizmeti sonrasında elde edilen görüntülerden video oluşturarak, çalışmalarınızla ilgili bir arşiv de oluşturabilirsiniz ya da sosyal medya kanalınızda yayınlayabilirsiniz. Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, video ve içerik üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır