Hakkımızda

2007 yılında hizmet vermeye başladığımız video prodüksiyon alanında; ulusal ve çok uluslu birçok kuruma hizmet verdik.  Şahıslar, sanatçılar, resmi ve özel kurumlar için video prodüksiyon projeleri ürettik.

Biz; markanız, projeniz, hizmetiniz ya da kurumunuz için video stratejileri planlar, yaratıcı içerikler üretir, 360 derece reklam ve iletişim kampanyaları yönetiriz.  Siz hayal edersiniz, biz metinlere, renklere dönüştürür ve akılda kalıcı, iz bırakan, etkisi yüksek, fark edilen içerikler üretiriz.

Reklam filmlerinden, müzik video kliplerine, iç iletişim videolarından viral sosyal medya içeriklerine, motion graphic ve infographic videolara kadar görüntülemenin her alanında hizmet veririz. 

Global ve yerel tüm prodüksiyon taleplerinizde kendi markamız olan Kamera Fabrikası’nın ekipman gücüyle, internet üzerinden canlı yayınlar, çok kameralı reji sistemiyle kongre ve zirve çekimleri, reklam filmleri ve tüm post prodüksiyon ihtiyaçlarınıza cevap veririz. 

Kreatif kadromuzla video içerik üretim aşamasından, cast seçimlerine, senaryo yazımından prodüksiyon ve yayın aşamalarına kadar markanızın ihtiyaç ve önceliklerine odaklanarak çalışırız. 

Yaratıcılığı ve çeşitliliği, deneyim ve profesyonellikle harmanlayarak video stratejisini belirler, hedef kitlenizin ilgisini çekecek ve ilgiyi sürekli canlı tutmayı hedefleyen video içerikler üretiriz.

Biz profesyonel, yaratıcı ve başarı odaklı bir ekibiz. Biz tek tek kalabalık, birlikteyken tek vücut oluruz.  

Biz birbirimizden güç alır, markalarımıza en doğru hizmeti sunarız. Bütün projelere aynı özeni gösterir, yaratıcılığımızı körükleriz. Kaliteyi zirveye sabitler, etkili videolar üretiriz.
 
Biz birbirimize benzeriz…
 

Bizi Yakından Tanıyın

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır