Post Production

Post production, çekimi yapılmış veya yapılacak olan videonuz ya da filminizin, kullanılacağı mecraya göre, renk, ses, ışık değerlerinin optimize edilmesi, kurgu montaj yapılması ve motion öğelerle tamamlanarak yayına hazır hale getirilmesi işlemine denir.

Post production hizmeti, video üretimi sonrasında hayalinizdeki filme ulaşmanızı sağlayan iyileştirmeler yapabilirsiniz.

Post production hizmeti alarak, alanında profesyonel bir ekip ve yüksek teknolojili ekipmanlar ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Piktora olarak; alanında deneyimli grafiker, art director ve kurgu ve animasyon  yönetmenlerinden oluşan post prodüksiyon ekibimizle, yaratıcı ve yenilikçi video içerikler üretmekteyiz. Adobe Premiere, Adobe AfterEffect, Edius, Avid, kurgu / montaj, renk düzeltme, 2D, 3D animasyon, alanlarında profesyonel, en iyi, en yaratıcı ve en yenilikçi ekibimizle post prodüksiyon hizmeti sağlamaktayız.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, tanıtım filmi üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Tanıtım videosu ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın.
İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.

Google video içeriklere öncelik verdiği için arama sonuçlarında üst sıralarda gözükmenizi sağlar

Video içeriği paylaşması kolaydır.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler?

Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

 

Post Prodüksiyon

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır