İnternetten Canlı Yayın

İnternetten canlı yayın, internet mecrası üzerinden bir şirketi, projeyi, kampanyayı, semineri veya buna benzer içerikleri, takipçilerinizle canlı olarak paylaşabilmenizi sağlar.

Çok kameralı rejiden, tek kameralı kayıtlara kadar istediğiniz ölçeklerde uygulanabilir.

İnternetten canlı yayın ile takipçileriniz ve hedef kitlenizle online olarak iletişim sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir internet canlı yayını ile hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.

Bireysel veya kurumsal internet canlı yayınlarınızı lokasyon farketmeksizin Piktora güvencesiyle canlı yayın sistemiyle akıllı telefonlarınızdan da gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet canlı yayınlarında, yayın için gerekli olan prodüksiyon hizmetlerinde gerekli, ses, ışık ve görüntü düzenlemeleri profesyonel yayın ciddiyetinde, titizlikle yayın ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Yayın öncesi gerekli testler yapılarak, kaliteli bir yayın için gerekli düzenlemeler yapılır. İnternet Canlı Yayın çözümlerimiz, tek kamera ile sağlayacağınız bir yayından, birçok kamera ile reji, Jimmy jib, Drone ile havadan HD yayın da dahil olmak üzere farklı alternatifleri barındırır.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli, bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, internet canlı yayını için her zaman hizmetinizdeyiz.

İnternet Canlı Yayınları, hedef kitleniz hangi platformdaysa sizi o noktaya taşır.
Kurum yayınlarınızı soru cevap avantajıyla  destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.

Post prodüksiyon desteği alarak yayınlarınızı düzenlenmiş videolar olarak kanalınızda yayınlayın.

Aynı anda birden fazla yerden yayın yaparak çok daha fazla kişiye ulaşın.

İnternet canlı yayın hizmetimiz, etkinliklerinizin internet bağlantısı olan tüm kullanıcılar tarafından multiplatform (web, mobil, smart tv) izlenmesini sağlayarak faaliyetlerinize katma değer sağlayan altyapı çözümüdür. TV ve Radyo kanalları için de ekonomik ve güçlü bir servistir. Yüksek prodüksiyon kalitesi ile canlı yayınlarınızı gerçekleştirirken sizlere ekonomik çözümler sunmaktayız.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

İnternetten Canlı Yayın

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır