ETKİNLİK VİDEOSU VE KURUMSAL İMAJA KATKISI

Eklenme Tarihi: 08.01.2020 Güncellenme Tarihi: 07.07.2021

Etkinlik filmi prodüksiyon hizmetleri; bir şirket veya kişinin, outdoor veya indoor bir lokasyonda gerçekleştirdiği etkinliğin reji hizmeti ve o anın atmosferini yaşatan kurgular ile video içerik haline dönüştürülmesi işlemidir.

Etkinlikler marka ve tüketici ya da hedef kitle arasındaki iletişimi güçlendirirken, deneyime dayalı etkileşimin gücünü gözler önüne serer. Marka değerini yükseltirken,hedef kitleye de farklı bir deneyim yaşatarak kalıcı anılar ve duygusal bağ oluşturmasına da katkı sağlar. Kurumsal etkinlikler de marka imajına yüksek ölçekte katkısı olan faaliyetlerdendir. Ancak bu katkı gerçekleşen etkinliklerin kitlelere ulaştırılmasıyla mümkün olabilir. 

Event, kutlama, açılış, lansman, festival ve konser gibi çok kameralı reji hizmeti, fotoğraf vb hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmetinizdeyiz.

Event prodüksiyon hizmetlerimiz ile canlı olarak etkinliğe doğrudan dahil olamayan kitleye erişim sağlayabilirsiniz. Etkinliğinizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden canlı olarak Piktora prodüksiyon kalitesi ile yayınlayabilirsiniz.

Sadece çok kameralı reji çözümlerimiz değil canlı yayın, drone, jimmy jib gibi entegre prodüksiyon çözümlerimizle görselliğinizi yükseltebilirsiniz.

Piktora olarak, etkinliklerinizde, "O An"ın bir daha geri gelmeyeceği ve çok önemli olduğu bilinciyle projenize yaklaşır. Etkinliğiniz ile ilgili tüm bilgiler karşılıklı olarak netleştirilir. Canlı yayın veya offline tercihinize göre reji ve ekipmanlar konusunda fikir birliğine varılır. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri kararlaştırılır. Yani başarılı bir etkinlik prodüksiyonunun olmazsa olmazı olan "organizasyon hakimiyeti" ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve projenize özel bir yönetici atanarak sürecin iletişim yönünden de kusuruz işlemesi hedeflenir. Etkinlik öncesinde ekibimiz tarafından kurulum ve prova çalışmaları tamamlanarak, olası riskler minimuma indirilir ve size sadece etkinlik gününde etkinliğinizin keyfini sürmek kalır.

Etkinlik finalinde, proje başlangıcında karar alınan tarihe bağlı kalınarak video düzenleme çalışmalarına başlanır. Etkinlik sürecinde yer alan tüm görüntüler bir kurgu yönetmeni eşliğinde incelenir ve kurgu operatörü tarafından özenle video düzenlemesi gerekli grafik işlemleriyle tamamlanır. Farklı sosyal medya mecralarında yayınlamanız hedefiyle videonuz farklı versiyonlarda sizlere teslim edilir. 

Etkinlik prodüksiyonlarında gerekli olan ekipmanları elbette kiralamak da bir yöntemdir. Firmalar etkinlikleri için kamera çekim hizmeti alabilecekleri gibi aynı zamanda kiralık reji ekipmanları da temin ederek çözümler üretmektedirler.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır