TREN

Çok Kameralı Reji Hizmetleri

Çok kameralı reji hizmeti; Yapımcı, Uygulayıcı Yapımcı, Yapım Amiri, Mekan Sorumlusu, Yapım Asistanları (runner, şef asistan)’dan oluşur. Çekim yapılacak filme göre bir veya bir çok açıdan görüntüleme alınması amacıyla çok kameralı bir set hazırlanabilir. Bu tarz verilen prodüksiyon hizmetine çok kameralı reji hizmeti denir.

Çok kameralı reji hizmeti ile her yerde gücünüzü gösterebilir, müşterilerinize ve müşteri potansiyeli olan firmalara ana akım veya sosyal medyadan erişebilirsiniz.

Çok kameralı reji hizmeti ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, ananında profesyonel bir ekip ve yüksek teknolojili ekipmanlar ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Almak istediğiniz çok kameralı reji hizmeti ile ilgili karşılıklı zaman ve mekan netleştirilir. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve son teknoloji kayıt ekipmanları ile çekiminiz yapılır. Gerektiği takdirde motion ve post production hizmetleriyle çekiminiz finalize edilir.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

15 yıllık deneyimli, alanında uzman bir ekiple çalışarak kaliteli bir reji hizmeti alın.

Son teknoloji ekipmanlar ile yayın risklerini minimuma indirin.

Modern ekipmanların yüksek görsellik değeri taşıyan çekim kalitesiyle tanışın.

Görsel zenginliği,  video prodüksiyonlarına aktarın. 

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

 
 

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Çok Kameralı Reji Hizmetleri
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır