Çok Kameralı Reji Hizmetleri

Çok kameralı reji hizmeti; üretilecek olan prodüksiyon içeriğine bağlı olarak Teknik Yönetmen, Resim Seçici, Yapımcı, Uygulayıcı Yapımcı, Yapım Amiri, Mekan Sorumlusu, Yapım Asistanları (runner, şef asistan)’dan oluşur. Çok Kameralı Reji Hizmeti ile bir canlı etkinlik yayını yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bir video prodüksiyon çekimi de gerçekleştirilebilir. Çekim yapılacak filme göre, yapılacak canlı yayın kurgusuna göre ya da etkinliğe uygun olarak bir veya bir çok açıdan görüntüleme alınması amacıyla çok kameralı bir set hazırlanabilir. Bu tarz verilen prodüksiyon hizmetine çok kameralı reji hizmeti denir.

Çok kameralı reji hizmeti ile ulaşılmayan noktalara canlı olarak erişebilir ve etkinliklerinize fiziksel olarak katılamayan kitleleri etkinliğinize dahil edebilirsiniz.

Çok kameralı reji hizmeti ile etkinlik kalitenizi artırabilir, mesajınızı çok daha büyük kitlelere ulaştırarak rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Almak istediğiniz çok kameralı reji hizmeti ile ilgili karşılıklı zaman ve mekan netleştirilir. Onayınızla birlikte çekim tarihleri netleştirilir. Kararlaştırılan çekim tarihine paralel olarak gerekli kurulum, test ve prova çalışmaları gerçekleştirilir. Piktora’nın profesyonel ekibi ve son teknoloji kayıt ekipmanları ile yayınınız gerçekleştirilir. Gerektiği takdirde etkinliğin ardından post production hizmetleriyle etkinliğinize özel bir filme de sahip olabilirsiniz.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

15 yıllık deneyimli, alanında uzman bir ekiple çalışarak kaliteli bir reji hizmeti alın.

Son teknoloji ekipmanlar ile yayın risklerini minimuma indirin.

Modern ekipmanların yüksek görsellik değeri taşıyan çekim kalitesiyle tanışın.

Görsel zenginliği,  video prodüksiyonlarına aktarın. 

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz. 

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz. 

Çok Kameralı Reji Hizmetleri

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır