TREN

ÇOK KAMERALI REJİ SİSTEMİ

Toplantı, kongre, seminer ya da diğer organizasyonlar için çoklu kamera ve reji sistemi kullanılarak yapılan organizasyonlara rejili prodüksiyon hizmetleri denir. Rejili prodüksiyon hizmetlerinde; çoklu kamera ihtiyacı olan organizasyonlarda, kameralar bir yönetmen aracılığıyla yönetilir ve farklı kamera görüntülerinden yararlanılarak yayın yapılır.

Kurum ya da markanızı temsil edecek tüm organizasyonların kurum ve marka değerinizi yansıtacak şekilde profesyonel bir şekilde düzenlenmesi büyük önem taşımaktadır.

Bu noktada profesyonel bir rejili prodüksiyon hizmeti almanız, organizasyonunuzun profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için birincil öneme sahiptir. Organizasyonlarınızda gereken çok kameralı ve rejili prodüksiyon hizmetleri için güçlü sektör deneyim ile Piktora Production Agency ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası olarak, her zaman en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Rejili prodüksiyon hizmetlerinde gerekli olan teknik altyapıya ve sektör deneyimine sahip ekibimiz ile organizasyonlarınızın profesyonelce yürütülmesini sağlarız.

Toplantı, seminer, kongre, açılış, davet ya da gösterilerinizde rejili prodüksiyon hizmeti sunarız. Çoklu kamera gerektiren ve ayrıca reji sistemlerinde gerekli olabilecek diğer Steadycam, Jimmy –jib ve Şaryo gibi donanımlara da sahip altyapımız ile verdiğimiz rejili prodüksiyon hizmetleri ile sektörde öncü bir konumdayız. Organizasyonlarınızdaki her detayın yakalanabileceği ve her anın ölümsüzleştirilebileceği çok kameralı ve rejili prodüksiyon hizmetlerimiz ile hiçbir anı kaçırmamış olacak ve kusursuz bir organizasyonun keyfini süreceksiniz.

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır