ÇOK KAMERALI REJİ SİSTEMİ

Eklenme Tarihi: 23.08.2019 Güncellenme Tarihi: 07.07.2021

Çok kameralı reji sistemi; genellikle canlı yayınlar esnasında kullanılan ve birden fazla kameranın reji merkezinden yönetilmesi durumunu mümkün kılan bir sistemdir. Genellikle çok kapsamlı yayınlarda kullanılan bu sistemin profesyonel bir bakış açısını yansıttığı ifade edilebilmektedir. Toplantı, kongre, seminer ya da diğer organizasyonlar için çoklu kamera ve reji sistemi kullanılarak yapılan organizasyonlara rejili prodüksiyon hizmetleri denir.

Rejili prodüksiyon hizmetlerinde; çoklu kamera ihtiyacı olan organizasyonlarda, kameralar bir yönetmen aracılığıyla yönetilir ve farklı kamera görüntülerinden yararlanılarak yayın yapılır. 

Yönetmen farklı kamera açıları arasından en çarpıcı olanları tercih ederek, izleyici kitlesini daha iyi bir şekilde etkileyecek açıları yakalamayı arzu eder.

Kurum ya da markanızı temsil edecek tüm organizasyonların kurum ve marka değerinizi yansıtacak şekilde profesyonel bir şekilde düzenlenmesi büyük önem taşımaktadır. Bu da elbette doğru çekim sayesinde mümkün olur. Siz de kurum kültürünün başarılı bir şekilde yansıtılması ve kalitenin ön plana çıkması adına çok kameralı reji sistemi tercihinde bulunabilirsiniz. Bu noktada profesyonel bir rejili prodüksiyon hizmeti almanız, organizasyonunuzun profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için birincil öneme sahiptir.

Organizasyonlarınızda gereken çok kameralı ve rejili prodüksiyon hizmetleri için güçlü sektör deneyim ile Piktora Production Agency ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası olarak, her zaman en iyi hizmeti vermeye hazırız.

İhtiyacınız olan hizmet kamera çekimi de olabilir ya da doğrudan reji kiralama ihtiyacınız da söz konusu olabilir. Film ekipmanları ve prodüksiyon hizmetleri ile ilgili tüm sorularınız için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Rejili prodüksiyon hizmetlerinde gerekli olan teknik altyapıya ve sektör deneyimine sahip ekibimiz ile organizasyonlarınızın profesyonelce yürütülmesini sağlarız. 

Toplantı, seminer, kongre, açılış, davet ya da gösterilerinizde rejili prodüksiyon hizmeti sunarız. Çoklu kamera gerektiren ve ayrıca reji sistemlerinde gerekli olabilecek diğer Steadycam, Jimmy –jib ve Şaryo gibi donanımlara da sahip altyapımız ile verdiğimiz rejili prodüksiyon hizmetleri ile sektörde öncü bir konumdayız. Organizasyonlarınızdaki her detayın yakalanabileceği ve her anın ölümsüzleştirilebileceği çok kameralı ve rejili prodüksiyon hizmetlerimiz ile hiçbir anı kaçırmamış olacak ve kusursuz bir organizasyonun keyfini süreceksiniz.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır