TANITIM FİLMİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Eklenme Tarihi: 22.08.2019 Güncellenme Tarihi: 06.04.2021

Tanıtım Filmi, bir firma için, kendini tanıtma ve ifade etmenin belki de en ekonomik yönü tanıtım filmi hazırlatmaktır. Kurumun vizyon ve misyonu doğrultusunda hazırlanan tanıtım filmleri, cd ortamında istenen miktarda çoğaltımı ve dağıtımı yapılabilmektedir.

NEDEN TANITIM FİLMİ?

AB ile yakın ilişkiler içinde olduğumuz şu dönemlerde firmalarımız, tanıtım ve pazarlama stratejisi yönetimlerinin öneminin farkına vardı. Kendilerini daha geniş kitlelere tanıtmanın en etkili araçlarından olan ve tanıtım filmi olarak adlandırdiğımız çalışmalar kısaca, bir kurum hakkında ses ve görüntü efektleriyle süslenmis, bir senaryo doğrultusunda hazırlanmış ve seslendirme metni olan kurumsal vizyon ve misyon konularında hedef kitleye mesajlar veren uzun reklam filmleridir. Bu filmler sayesinde firmalar bütün faaliyetlerini görüntülü ve sesli olarak sunabilmektedir.

TANITIM FİLMİ SİZE NE KAZANDIRIR?

Siz şirketinizde yokken bile, filmi izleyen müşterileriniz firmanızı rahatlıkla masalarındaki bilgisayarlarından şirketinizi gezebilir, sizi tanıyabilir, yaptığınız işler ve verdiğiniz hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir. Sizin hakkınızdaki fikirlerin doğru yolda ilerlemesini sağlar. Tanıtım filmini ile yaptığınız satış görüşmelerinizde şirketinizi tanıtmaya daha az zaman harcarsınız. Ve sizi sürekli olarak tanıtacak bir “Tanıtım CD”sini müşterilerinize bırakabilirsiniz. Ayrıca web sayfasına gelen ziyaretçiler de bu filmleri firma istediği takdirde seyredebilmekte ve hedef kitlenin daha genişlemesi, firmanın daha çok kişi ve kuruluş tarafından bilinmesini sağlanmaktadır. Sizin ulaşamadığınız kitle böylece sizi daha yakından tanıyacak ve etkilenecektir.

TANITIM FİLMİ NE ZAMAN KULLANILABİLİR?

Tanıtım filminiz müşteriyle temasa geçebileceğiniz her ortam için uygun olmalıdır. Bu ortamlar; fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi vb. gibi yerler olabilir.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır