SOSYAL MEDYA VİDEO İÇERİK AJANSLARI VE MARKALARA KATKISI

Eklenme Tarihi: 09.01.2020 Güncellenme Tarihi: 06.04.2021

Sosyal medya videoları ve video içerikleri, marka bilinirliğini artırmak ve geniş kitlelere ulaşmak için başvurmanız gereken video içerik türüdür.Sosyal medya videoları ile istediğiniz kitleye, sürekli ve ana akım medyadan daha düşük maliyetlerle ulaşabilir, müşterilerinize ve müşteri potansiyeli olan firmalara dijital olarak erişebilirsiniz.

Sosyal medya paylaşımları ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek sosyal medya filmleri ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Kurumlar, markalar ve işletmeler, pazarlama stratejilerine videoyu çoktan dahil ettiler ve giderek artan bir oranla da etmeye devam ediyorlar. Üstelik her bir ayrı sosyal medya platformuna özgü farklı ölçü ve teknik versiyonlar da bile bu içerikleri üretme paylaşma konusunda da stratejilerini güncelliyorlar. Story reklamları için dik video içerikler, instagram postları için kare formatlar, youtube ve facebook için yatay formatlar üretme zorunluluğu, kısa canlı videoların popülaritesinin hızla artması gibi süreç sistemli olarak kendisini güncelliyor ve trendler de hızla gelişerek değişiyor.

Ve evet haklısınız... Sosyal medya paylaşımları ile ilgili süreç oldukça karmaşık gözüküyor olabilir. Doğru içerik nasıl olacak? Benim tüketicime uygun içerik ne olmalıdır? Kalitesi yüksek bir video prodüksiyon hizmetini kimden alabilirim? Video formatı ve ölçüsü ne olmalıdır? ve daha bir çok soru işaretinin bir anda aklınızda belirdiğini biliyoruz. Ancak bu aşamada sizlere sosyal medya video içerik üretimi ve prodüksiyon desteğini aynı anda verecek bir ajans ile çalışarak bu karmaşık süreci sorunsuz ve profesyonel bir sonuç elde ederek yönetebilirsiniz. Başarılı bir sosyal medya video içerik ajansı sosyal medyada hedeflerinize sizi hızlı ve sağlam adımlarla ulaştıracaktır.

Piktora Production Agency olarak bu alandaki ihtiyacınızı belirlemek için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır