Sokak Röportajı

Sokak röportajları; belirli bir konu özelinde veya kamuoyu araştırması amacıyla yapılan, rastgele veya belirlenmiş bölgelerde, sokaktan geçen insanlara izinleri dahilinde sorular sorarak, bunların video olarak kaydedilmesidir.

Sokak röportajları ile takipçileriniz ve hedef kitlenizle online olarak iletişim sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir sokak röportajı ile hedef kitlenizi genişletebilirsiniz..

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir.

Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli, bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür.

Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, sokak röportajları için her zaman hizmetinizdeyiz.

Piktora'da video prodüksiyon süreci nasıl işler?

Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Sokak röportajları ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın. 
İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.

Google video içeriklere öncelik verdiği için arama sonuçlarında üst sıralarda gözükün.

Video içeriği paylaşması kolay olduğu için iletişim ağınızı genişletin.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

 

Sokak Röportajı

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır