OTELLER İÇİN HİJYEN STANDARTLARI FİLMİ

Eklenme Tarihi: 28.05.2020 Güncellenme Tarihi: 07.07.2021

Artık oteller için 2020 yaz sezonu itibariyle geçerli yeni hijyen standartları var ve Korona Sertifikası artık bir zorunluluk... Bu standartlara sahip olduğunuzu anlatarak ön plana çıkmanın en verimli yöntemlerinden birisi ise Otel Hijyen Filmidir.

Kovid 19 Pandemi sürecinde ülke genelinde her alanda ve sektörde çeşitli önlemler alındı ve düzenlemeler yapıldı. Yeni normalleşme süreci ile birlikte alınan tedbirlerin en önemlileri ise turizm alanındadır. Turizm sektörünün en güçlü oyuncularından olan konaklama tesislerinde, 2020 yaz aylarında hangi tedbirlerin alınması gerektiği açıklanmış ve otellerin bu tedbirleri alması yönünde uyarılara yapılmıştır.

Söz konusu tedbirleri almayan otellerin ise 2020 yaz süreci itibariyle verebilmesi mümkün değildir. Bu kapsamda siz de otelinizde korona virüs tedbirleri aldıysanız ve aldığınız tedbirleri misafirleriniz ile paylaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Piktora olarak oteller için hijyen prosedürlerini nasıl uyguladığınızı, tedbirlerinizi anlatıyor ve aldığınız önemlemleri misafirlerinizle paylaşmanızı sağlıyoruz. Peki, oteller için hijyen filmi ve tanıtım filmi hizmeti size aslında ne sağlar?

Oteller İçin Hijyen Filminin Avantajları Nelerdir?

"Evde Kal" günlerinde bunalan, sıcak yaz aylarını ailesi ile tatil yaparak geçirmek isteyen ve pandemi sürecinin yarattığı psikolojik etkilerden kurtulmak isteyen pek çok kişi, tatil planları yapmaya başladı bile. Ancak korona virüsün son derece tehlikeli bir hal aldığı günümüz koşullarında, hiç kimse tedbir almayan bir otelde tatil yapmak istemez. Bu doğrultuda otelinizin aldığı korona virüs tedbirlerini misafirlerinize göstermeli ve tatil planı yaparken konaklama tercihini sizin otelinizden yana kullanmalarını sağlamalısınız.  Aksi takdirde otel müşterileri korona virüs ile ilgili hangi tedbirleri aldığınızı bilemez ve otelinizi tercih etme konusunda büyük bir tereddüt yaşar. İşte bu aşamada video çözümleri ile sizleri hedef kitlenize anlatıyoruz.

Oteller İçin Korona Sertifikası 

TC Turizm Bakanlığı, 2020 yaz sezonu itibariyle geçerli olacak Sağlıklı Turizm Sertifikasyon programını başlattı. Korona sertifikası olarak da isimlendirilen sertifika oteller için artık bir zorunluluk. Peki tüketicilere bu sertifikayı aldığınız anlatamadıktan sonra gerçekten belgeye sahip olmak tek başına yeterli mi? İşte bu aşamada videolar devreye giriyor. Otelinizi, önlemlerinizi sizler için anlatıyor, olası müşterilerinizin kaygısını önceden gidererek tercih edilmenize katkı sağlıyoruz.  İşte bu nedenle oteliniz için bir hijyen filmi çektirmeye karar verdiyseniz doğru adrestesiniz. Sizler için bu aşamada masaüstü animasyon videolar üretebiliriz ya da dilerseniz otelinize gelerek aldığınız önemleri tek tek kamera ile görüntüleyebilir ve hedef kitlenize sizi tercih etmeleri gerektiği yönünde güçlü bir mesaj verebiliriz. Oteller için sunduğumuz profesyonel otel hijyen videosu hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır