TREN

ONBOARDING VİDEOLARI VE ŞİRKETLERE OLAN KATKISI NEDİR?

Kurumsal sosyalleşme veya işe uyum kazandırma olarak da bilinen Onboarding, yeni çalışanların etkin organizasyonel üyeler olmasını ve içeriden bilgi sahibi olmak için gerekli bilgi, beceri ve davranışları edinme mekanizmasını ifade eder. Yeni bir çalışanı organizasyon ve kültürüne entegre etme sürecidir. Onboarding videoları ile bu süreci hızlandırabilir, oryantasyon videoları ile destekleyerek çalışanlarınızın şirket içi performanslarını en baştan yükseltebilirsiniz.

Onboarding filmleri ile, uzun süre kullanabileceğiniz bir eğitim videosu arşivi oluşturur, çalışanlarınıza düşünsel ve bedensel yetenekler katar ve çalışanlarınıza değer verdiğinizi ve çalışanlarınızın size katma değer üretmesini sağlar.

Onboarding videoları ile kurum içi veya dışında eğitim verebilir, çalışanlarınızın adaptasyon süreçlerine katkı sağlayabilirsiniz.

Onboarding filmleri ile kısa ve uzun vadede çalışan verimliliğini artırabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir onboarding videosu ile iç iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Onboarding firmaları çalışanlarınız için bir çeşit tanıtım filmi görevi görmektedir de.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, video ve içerik üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır