NEDEN KURUMSAL VİDEOYA İHTİYAÇ DUYARIZ

Eklenme Tarihi: 22.08.2019 Güncellenme Tarihi: 06.04.2021

Kurumsal Tanıtım Filmi, bir kişi, kurum ya da hizmeti, hedef kitleyi bilgilendirmek ve o hedef kitleye tarif etmek için en çok kullanılan iletişim stratejisidir.

Kurumsal tanıtım filmi ile ortak pazarda gücünüzü gösterebilir, müşterilerinize ve müşteri potansiyeli olan firmalara dijital olarak erişebilirsiniz.

Kurumsal tanıtım filmleri ile her mecrada marka bilinirliğinizi mümkün olan en üst seviyeye çıkarmanıza hizmet eder. Kurumsal toplantılar, seminerler, fuarlar ya da açılış gibi etkinliklerde prestijli sunumlar gerçekleştirmenizi mümkün kılar.

Sosyal medya paylaşımları ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir kurumsal tanıtım filmi ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Firmanızı doğru tanıtmak ve en güzel filmi hazırlamak için en önemli unsur çalışacağınız ekibin tecrübesi ve kullanılacak olan ekipmanın kalitesidir.

Sırayla anlatmak gerekirse profesyonel bir tanıtım filminin hazırlanma aşamaları;

  • Sinopsis (Senaryo taslağı hazırlanır.)
  • Buna göre çekilmesi uygun olacak planlar saptanır.
  • Çekilecek planlar için uygun ekipman, süre ve personel belirlenerek video tanıtım filmin bütçesi oluşturulur.
  • Ardından senaryo ve metinler hazırlanır. Sinopsis’ te ana hatları ile belirtilen her şeyin filme aktarılacağı kağıda dökülür.
  • Senaryo kesinleştikten sonra çekimlere başlanır.
  • Çekim aşaması tamamlandıktan sonra ham bantlardaki görüntüler ve dublaj kurgulanır. Kurgu yani filmin montajı, sesler ile senkronize edilmesi gibi işlemler tamamlandıktan sonra film istenen formata çevrilerek tamamlanır.

Çalışmalarımız mevcut projenin başından sonuna kadar şirketimiz bünyesinde tam bir entegrasyon içinde kusursuz bir şekilde hazırlanmakta ve müşterilerimize sunulan projenin senaryosu, filmin çekimi, metnin ve özgün müziğinin hazırlanması, grafik çalışmaları, kurgusu, montajı ve çeşitli dillerde seslendirilmesiyle istenilen formatta müşterilerimize sunumudur.

Tanıtım filminin hazırlanması deneyimli uzman bir ekibin çalışmalarıyla meydana gelir, branşlarında uzman olan 7 ila 20 senelik iş tecrübesini mevcut projeyle bütünleştiren çalışma ekibimiz son teknolojik ekipmanlarla müşterilerimize profesyonel ve kusursuz bir sunum hazırlamaktadır.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır