Müzik Videosu

Müzik videosu, bir müzik eserinin, çok kameralı reji hizmeti ve/veya animasyon öğeleriyle izlenir hale getirilmesi sonucu ortaya çıkan, ana akım ve sosyal medya üzerinden yayını yapılabilen video içerik türüne denir.

Müzik videoları ile albüm veya single satışı bir çok mecrada desteklenebilir, beğeni ve takip oranı yükseltilebilir, bilinirliğin artırılması sağlanabilir.

Müzik videoları ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, ananında profesyonel bir ekip ve yüksek teknolojili ekipmanlar ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Üretmek istediğiniz müzik videosu ile ilgili karşılıklı zaman ve mekan netleştirilir. Alternatifli olarak hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve son teknoloji kayıt ekipmanları ile çekiminiz yapılır. Gerektiği takdirde motion ve post production hizmetleriyle çekiminiz finalize edilir.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, tanıtım filmi üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Müzik videosu ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın.
Müzik videolarıyla izlenme ve takip edilme ve paylaşılma oranlarınızı artırın.

Google video içeriklere öncelik verdiği için arama sonuçlarında üst sıralarda gözükün.

Prodüksiyon kalitesi yüksek bir video kliple dikkatleri üzerinize çekin, ilgiyi canlı tutun.

Peki Piktora'da müzik video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan bizlere ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

 

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.