TREN

Motion Graphic Videolar

Motion graphic videolar; bir ürün, hizmet veya bilginin; seslendirme ve müzik eşliğinde, çizilmiş veya fotoğraflanmış bir objenin hareketlendirerek film haline getirilmesidir.

Motion graphic filmleri, şirketinizin ya da sivil iştirakinizin bütün özelliklerini anlatan, erişilebilir olmanızı sağlayan, davet edici ve kendinizi hedef kitleye detaylı olarak verebilmeniz için gereken video içerik türüdür. Ürününüzü ve şirketinizi hedef kitleye tarif etmek için çok kullanılan bir iletişim stratejisidir.

Motion graphic filmleri ile her yerde gücünüzü gösterebilir, müşterilerinize ve müşteri potansiyeli olan firmalara sosyal medya veya ana akım medyadan erişebilirsiniz.

Motion graphic video ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir animasyon videosu ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, efektlerin, infografiklerin, illüstrasyonların, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Motion graphic videoları ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın.

İletişim stratejisini masalsı grafik efektlerle destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.

Google animasyon video içeriklere öncelik verdiği için arama sonuçlarında üst sıralarda gözükün.

Video içeriği paylaşması kolay olduğu için iletişim ağınızı genişletin.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler?

Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

 

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Motion Graphic Videolar
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır