Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi, bir kişi, kurum ya da hizmeti, hedef kitleyi bilgilendirmek ve o hedef kitleye tarif etmek için en çok kullanılan iletişim stratejisidir.

Kurumsal tanıtım videosu ile ortak pazarda gücünüzü gösterebilir, müşterilerinize ve müşteri potansiyeli olan firmalara dijital olarak erişebilirsiniz.

Kurumsal tanıtım filmi her mecrada marka bilinirliğinizi mümkün olan en üst seviyeye çıkarmanıza hizmet eder. Kurumsal toplantılar, seminerler, fuarlar ya da açılış gibi etkinliklerde prestijli sunumlar gerçekleştirmenizi mümkün kılar.

Kurumsal tanıtım filmi kullandığınız sosyal medya paylaşımlarınız ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir kurumsal tanıtım filmi ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, video ve içerik üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz. Kurumsal tanıtım filminizi üretirken, projenizi en ince detayına kadar planlar, yaratıcı, stratejik, ilk bakışta algılanacak düzeyde farklı, bütçe ve fayda dengesine odaklı reklam filmleri üretmeyi hedefleriz.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Kurumsal tanıtım filmleri marka bilinirliğinizi yüksek seviyelere ulaştırın.
İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.

Google video içeriklere öncelik verdiği için arama sonuçlarında üst sıralarda gözükün.

Video içeriği paylaşması kolay olduğu için iletişim ağınızı genişletin.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Ekibimiz ve yine kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır