TREN

Kurum İçi Video

Kurum içi iletişimde veya İK departmanı için üretilen videoları, işe alım süreçleri, sürdürülebilirlik, yeni ekipman tanıtımları ve dijital yeniliklere adaptasyon uygulamaları için başvurulan bir video içerik türüdür.

Kurum içi videoları ile kurum içi veya dışında gücünüzü gösterebilir, çalışanlarınızın motivasyonlarına ve bilgilendirilmesine katkı sağlayabilirsiniz. Kurum içi filmleri ile kısa ve uzun vadede çalışan verimliliğini artırabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir kurum içi videosu ile iç iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Bugünlerde adını sürekli duyduğumuz “Çalışan Bağlılığı” kurum içi iletişimin en öncelikli konularından birisi haline geldi. İçerik tüketme alışkanlıklarının sürekli değiştiği dijital çağda, iletişim yolları da baştan şekilleniyor. Video, uzun word dokümanlarının, klasik power point ile hazırlanmış ve alışılmış sunumların yerini aldı.

Kurum içi iletişim, bir kurumun başarısını büyük oranda etkileyebilecek önemli bir etken. Etkili iletişim çalışanın motivasyonunu, kurum kazancını ve büyümeyi pozitif anlamda etkileyebilir. Günümüzde X, Y ve Z kuşağından çalışanlar aynı ekiplerde ortak bir iş yürütmeye çalışıyor. Bu durum çalışanlar arasındaki iletişimi her zamankinden daha zorlu bir hale getiriyor. Kurum içindeki tüm çalışanların dikkatini çekebilmek, iç iletişim departmanlarının en önemli görevi. Kurumsal İletişim ya da İç iletişim departmanları, gerekli bilgileri bütün çalışanlara iletebilmek amacıyla farklı stratejiler geliştirmek zorundalar. Nihai amaç tüm çalışanlara ulaşmak olunca, doğru iletişim kanalını kullanmak daha da bir önem kazanıyor. İşte bu aşamada video'nun gücünden faydalanmak en doğru hamlelelerden bir tanesi.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Kurum içi videolar ile çalışanlarınıza en doğru yaklaşımla ulaşın.

İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek çalışanlarınızın eğitimlerine katkı sağlayın.

Kurum içi çalışan sadakatinizi, doğru kurgulanmış içeriklerle artırın.

Yazınsal içerikleri videoya dönüştürerek zamandan tasarruf edin.

 

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Kurum İçi Video
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır