KİRALIK KAMERA İLE MALİYETLERİNİZİ AZALTIN

Eklenme Tarihi: 22.08.2019 Güncellenme Tarihi: 07.07.2021

Kameralar, günümüzde akla gelen her türlü etkinliğin ölümsüzleştirilmesinde son derece önemli bir rol oynuyor. Eskiden sadece film, dizi, klip vb. prodüksiyonların hazırlanmasında kullanılan kameralar artık geniş kullanım alanları sayesinde vazgeçilmez araçlardan biri oldu.

Artık, HD ve 3D kameraların da hayatımıza girmesiyle birlikte son derece etkileyici ve yüksek çözünürlüklü görüntüler tanıtım filmi, ve reklam filmleri elde etmek mümkün olabiliyor.

Bundan yaklaşık 20 yıl öncesine kadar oldukça büyük ve ağır olan bu cihazlar, artık avuç içine sığacak kadar küçük ve oldukça hafif üretiliyor. Gelişen görüntü teknolojileri ile birlikte görüntü kalitesi her geçen gün mükemmellik sınırlarını biraz daha zorluyor.

Kamera teknolojilerinde artan kalite ve rekabet, kameraları kusursuza yaklaştırırken, fiyatların da önemli ölçüde artmasına neden oluyor. Her bütçeye uygun fiyatlı kameralar bulunsa da profesyonel amaçlı yapım işlerinde kullanılacak kameraların fiyatları binlerce liraya kadar çıkıyor. Bu noktada kiralık kamera hizmeti almak daha çok ilgi görüyor.

Sürekli kendini yenileyen teknolojiyi göz önünde bulundurulduğunda son teknoloji ürünlere satın alma yoluyla sahip olmak yerine yapılacak işin türüne göre ihtiyaç duyulduğu sürece kiralamak daha mantıklı bir çözüm yolu olarak öne çıkıyor.

Kiralık kamera hizmeti ile satın alma maliyeti yükünden kurtulabilirsiniz. Profesyonel işlerde kullanılacak kameralar yüksek fiyatlı olduğundan dolayı ciddi bir satın alma bütçesi gerektirir. Kiralık kamera hizmeti ile birlikte satın alma maliyetinden kurtulabilir ve daha ekonomik fiyatlara çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son teknoloji ürünleri kullanma şansınız olur.

Binlerce lira vererek satın aldığınız kameraları bir süre kullanmak durumundasınız. Zaman içinde özellik bakımından yetersiz olsa da değiştirmek ekstra bir maliyet getireceğinden sizin için yük olacaktır. Kiralık kamera ile hem son teknoloji ürünleri test etme imkânınız olur hem de aynı ürünü yıllarca kullanmak durumunda kalmazsınız.

Tamir ve bakım masrafları ile uğraşmak durumunda kalmazsınız. Satın aldığınız kameranın olası bir durumda arıza yapması ya da bakıma gitmesi işinizi aksatabilir. Kiralık kamera kullanarak bu tür sorunlar ile uğraşmaz ve ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. İhtiyacınız olacak son teknoloji kameraları uygun fiyatlar ile kiralamak için bir Piktora markası olan KameraFabrikası kiralama danışmanlarına 0212 211 90 33 numaralı telefondan ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz. 

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır