KİRALIK KAMERA

Eklenme Tarihi: 22.08.2019 Güncellenme Tarihi: 17.07.2020

Kamera ihtiyaçlarınızda film ekipmanı kiralama firmalarından destek alarak, sadece bütçesel avantajlar değil çeşitlilik ve aynı zamanda ileri teknoloji ekipmanları test etme aşamasında da avantaj elde edeceğinizi biliyor muydunuz?

Kamera şüphesiz teknolojinin hayatımıza kazandırdığı en büyük icatların başında geliyor. Bugün sinema ve televizyonlarda izlediğimiz profesyonel kullanımın dışında her türlü özel gün, organizasyon ve etkinliklerde de yaşanan anları ölümsüzleştirebilmek için kameralar kullanılıyor. 

Ancak her geçen gün çok daha yeni bir modeli piyasaya sürülen kameraları satın almak özellikle şirketler için oldukça maliyetli olabiliyor.

Bu nedenle herhangi bir ürünün tanıtılması, bir reklam, tanıtım filmi ya da özel gün çekimlerinde en uygun yöntem kiralık kameralardır. Zira kamera kiralamak hem ciddi bir yatırım bütçesi ayırmanızı engeller hem de kamerada ortaya çıkabilecek problemleri düşünmek zorunda olmamanızı sağlar.

Özellikle şirketler için tanıtım filmleri ya da çeşitli kurumsal etkinliklerinin çekimi günümüzde büyük önem kazanmıştır. Son dönemde bu tarz etkinliklerde kullanılmak üzere kiralık kamera yöntemi çok daha karlı olmaktadır. Uzun ya da kısa süreli olsun, çekimler esnasında oldukça pahalı bir ekipman olan kamerayı ve yan ürünlerini satın almaktansa kiralamak çok daha iyi bir çözümdür.

Kiralık kamera firması ya da ekip ekipman hizmeti alınacak bir kiralama şirketinin öncelikle sektörü ve gerekli tüm yenilikleri yakından takip etmesi, elindeki malzemeyi de bu doğrultuda güçlendirip yenilemesi oldukça önemlidir. Zira kamera kiralama noktasında talebin her geçen gün daha ciddi seviyelere ulaşması söz konusu girişimin daha önemli seviyelere ulaşmasına katkı sağlar.

Uygun fiyatlı ve son teknoloji ürünü ekipmanlar müşterinin bir kiralama şirketini tercihindeki en önemli etkendir. Kiralık kamera ve ekipman yöntemi yapım şirketini ise hem önemli bir maliyetten kurtarır, hem de şirketlerin projelerine uygun, son teknoloji ürünü, sorunsuz ekipmanlarla çalışmasına olanak sağlar. 

Bu, satın alma kararı almayı hedefleyen firmaların salt bir kameradan yararlanmak yerine daha ciddi teknolojilerle buluşmasını sağlayacak kiralama hizmetine yönelmesini sağlar.

Kullanılan ekipman kadar o ekipmanı kullanacak profesyonel bir ekibin bulunması da bir o kadar önemlidir. Piktora Production Agency olarak film ekipmanları kiralama alanında hizmet vermek için kurduğumuz kendi markamız olan Kamera Fabrikası'nda son teknoloji film ekipmanlarına ulaşabilirsiniz.  Kamera Fabrikası bünyesinde stedicam, jimy jib gibi çok çeşitli kameraların yanı sıra farklı objektif ve lensler gibi son teknoloji tüm ekipmanları bulmanız mümkün olacaktır.

Kamera veya herhangi bir ekipman kiralanmadan önce en önemli konu, istenen ürünün ne tarz bir projede kullanılacağıdır. Kiralık kamera fiyatları da istenen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Projenize en uygun kamera ve ekipman için bizimle iletişime geçiniz.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır