KİRALIK FİLM EKİPMANLARI İLE MALİYET DÜŞÜRÜN

Eklenme Tarihi: 22.08.2019 Güncellenme Tarihi: 06.04.2021

Kamera şüphesiz teknolojinin hayatımıza kazandırdığı en büyük icatların başında geliyor. Bugün sinema ve televizyonlarda izlediğimiz profesyonel kullanımın dışında her türlü özel gün, organizasyon ve etkinliklerde de yaşanan anları ölümsüzleştirebilmek ve tanıtım filmi çekmek için kiralık kameralar kullanılıyor.

Ancak her geçen gün çok daha yeni bir modeli piyasaya sürülen kameraları satın almak özellikle şirketler için oldukça maliyetli olabiliyor. Bu nedenle herhangi bir ürünün tanıtılması, bir reklam, tanıtım filmi ya da özel gün çekimlerinde en uygun yöntem kiralık kameralardır.

Özellikle şirketler için tanıtım filmleri ya da çeşitli kurumsal etkinliklerinin çekimi günümüzde büyük önem kazanmıştır. Son dönemde bu tarz etkinliklerde kullanılmak üzere kiralık kamera yöntemi çok daha karlı olmaktadır. Uzun ya da kısa süreli olsun, çekimler esnasında oldukça pahalı bir ekipman olan kamerayı ve yan ürünlerini satın almaktansa kiralamak çok daha iyi bir çözümdür.

Kiralık kamera ve kiralık film ekipman hizmeti alınacak bir kiralama şirketinin öncelikle sektörü ve gerekli tüm yenilikleri yakından takip etmesi, elindeki malzemeyi de bu doğrultuda güçlendirip yenilemesi oldukça önemlidir.

Uygun fiyatlı ve son teknoloji ürünü ekipmanlar müşterinin bir kiralama şirketini tercihindeki en önemli etkendir. Kiralık kamera ve ekipman yöntemi yapım şirketini ise hem önemli bir maliyetten kurtarır, hem de şirketlerin projelerine uygun, son teknoloji ürünü, sorunsuz ekipmanlarla çalışmasına olanak sağlar.

Kullanılan kiralık ekipman kadar o ekipmanı kullanacak profesyonel bir ekibin bulunması da projelerin başarısı için bir o kadar önemlidir. Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimizin yanı sıra, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz ve hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Film Ekipmanları Kiralama alanında hizmet veren markamız Kamera Fabrikası; bünyesinde son teknoloji ürünü tüm ekipmanları bulmanız mümkün olacaktır. Kamera veya herhangi bir ekipman kiralanmadan önce en önemli konu istenen ürünün ne tarz bir projede kullanılacağıdır. Kiralık kamera fiyatları da istenen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Projenize en uygun kamera ve ekipman için bizimle iletişime geçiniz.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır