KİRALIK FİLM EKİPMANLARI

Eklenme Tarihi: 22.08.2019 Güncellenme Tarihi: 02.04.2021

Kamera şüphesiz teknolojinin hayatımıza kazandırdığı en büyük icatların başında geliyor. Bugün sinema ve televizyonlarda izlediğimiz profesyonel kullanımın dışında her türlü özel gün, organizasyon ve etkinliklerde de yaşanan anları ölümsüzleştirebilmek için kameralar kullanılıyor.

Ancak her geçen gün çok daha yeni bir modeli piyasaya sürülen kameraları satın almak özellikle şirketler için oldukça maliyetli olabiliyor. Bu nedenle herhangi bir ürünün tanıtılması, bir reklam, tanıtım filmi ya da özel gün çekimlerinde en uygun yöntem kiralık kameralardır.

Özellikle şirketler için tanıtım filmleri ya da çeşitli kurumsal etkinliklerinin çekimi günümüzde büyük önem kazanmıştır. Son dönemde bu tarz etkinliklerde kullanılmak üzere kiralık kamera yöntemi çok daha karlı olmaktadır. Uzun ya da kısa süreli olsun, çekimler esnasında oldukça pahalı bir ekipman olan kamerayı ve yan ürünlerini satın almaktansa kiralamak çok daha iyi bir çözümdür.

Kiralık kamera ve ekipman hizmeti alınacak bir kiralama şirketinin öncelikle sektörü ve gerekli tüm yenilikleri yakından takip etmesi, elindeki malzemeyi de bu doğrultuda güçlendirip yenilemesi oldukça önemlidir.

Uygun fiyatlı ve son teknoloji ürünü ekipmanlar müşterinin bir kiralama şirketini tercihindeki en önemli etkendir. Kiralık kamera ve ekipman yöntemi yapım şirketini ise hem önemli bir maliyetten kurtarır, hem de şirketlerin projelerine uygun, son teknoloji ürünü, sorunsuz ekipmanlarla çalışmasına olanak sağlar.

Kullanılan ekipman kadar o ekipmanı kullanacak profesyonel bir ekibin bulunması da müşteri için bir o kadar önemlidir. Piktora Production Agency olarak çok çeşitli kiralık kamera ve ekipman imkanlarımız mevcuttur.

Şirketimiz bünyesinde stedicam, jimy jib gibi çok çeşitli kameraların yanı sıra farklı objektif ve lensler gibi son teknoloji ürünü tüm ekipmanları bulmanız mümkün olacaktır. Kamera veya herhangi bir ekipman kiralanmadan önce en önemli konu istenen ürünün ne tarz bir projede kullanılacağıdır. Kiralık kamera fiyatları da istenen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Projenize en uygun kamera ve ekipman için bizimle iletişime geçiniz.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır