İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ VİDEOLARI

Eklenme Tarihi: 28.05.2020 Güncellenme Tarihi: 05.04.2021

İş sağlığı ve güvenliği filmleri ya da İSG videoları ile çalışanlarınıza İSG Eğitimlerini çok daha avantajlı bir şekilde vermek ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği yani İSG, iş hayatında son derece yoğun bir şekilde kullanılan ve büyük bir öneme sahip olan bir kavramdır. İş yerlerinde işlerin çok daha güvenli ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde yönetilebilmesi için İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. En temel amacı çalışanların sağlığını ve güvenliğini korumak olan İş Sağlığı ve Güvenliği firmaların faaliyet gösterdiği alanda ki tehlike seviyesine göre farklı şekillerde eğitimler ile hazırlanabilmektedir.

Ancak günümüzde teknolojinin  gelişmesi İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sunulan eğitimleri de çok daha teknolojik ve dijital bir hale getirmiştir. Bu doğrultuda söz konusu eğitimlerin filmler ile personellere verilebilmesi mümkündür. Peki, İş Sağlığı ve Güvenliği filmleri, eğitim filmleri ya da İSG tanıtım filmi ile elde edebileceğiniz avantajlar nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

İş Sağlığı ve Güvenliği Filmlerinin Avantajları

İş Sağlığı ve Güvenliği filmleri son derece teknolojik bir şekilde hazırlanır. Söz konusu filmlerin sağladığı avantajları aşağıdaki gibi açıklayabiliriz.

İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi son derece az maliyete sahip olan filmlerdir. Tek bir İSG filmi ile binlerce kişiye eğitim verebilmek mümkündür. Yani eğitmeninizin şirketinizin bulunduğu lokasyonlara giderek birebir eğitimler organize etmesi, seyahat, konaklama, zaman yönetimi, işçilerin işten uzak kalması gibi ihtiyaçlar ve maliyetler doğuracaktır.  Dolayısıyla online ve dijital eğitimler her açıdan pratik olmakla birlikte iş gücü kaybına neden olmaz ve maliyeti standart eğitimlere göre düşüktür.

  • İSG videoları ile çalışanlara eğitim vermek çok daha kolay ve hızlıdır.
  • İSG Eğitimlerinin video olarak sunulması eğitim masraflarını aza indirmenize katkı sağlar.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği filmleri ile eğitim aralıksız ve kesintisiz olarak sürdürülebilir.
  • Çalışanlara görsel olarak bir materyal sunulduğu için eğitimlerin akılda kalıcılığı kolaydır.
  • Personele İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yapılacak uygulamalar gösterilir ve çok daha kolay anlaşılması sağlanır.

İş Sağlığı ve Güvenliği filmleri, firmaların çalışanlarına iş sağlığı ve güvenliği alanında çeşitli eğitimler sunmak için başvurduğu ekonomik ve pratik yöntemlerdendir. Siz de personelinize çok daha kolay, ekonomik ve pratik bir yöntem ile iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitim vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Piktora olarak gerek masaüstü animasyon film gerekse kurumunuzda doğrudan gerçekleştireceğimiz çekimlerle filminizi hazırlayabilir ve eğitim ile ilgili süreci daha profesyonel olarak üretmenize katkı sağlayabiliriz.

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır