İnşaat Tanıtım Filmi

İnşaat tanıtım filmi konut projeniz ile ilgili bütün bilgileri; proje detaylarını, konut bölgesini, verilen hizmetleri anlatmayı amaçlayan video içeriklerdir.  İnşaat tanıtım filmi, davet edici ve kendinizi hedef kitleye detaylı olarak verebilmeniz için gereken video içerik türüdür.

Hızlı gelişen inşaat sektöründe, firmaların projelerini geniş kitlelere ulaştırmasında en etkin iletişim ve satış aracı videodur. İnşaat ve yapı projelerinizin 3D modelleme aşamasından, anahtar teslim anına kadar tüm süreci process film temasıyla görüntüleyebileceğimiz gibi, doğrudan son kullanıcıyı hedef alan satış odaklı inşaat tanıtım filmleri de üretebiliriz. 

İnşaat tanıtım filmi ile şeffaflık politikanızı destekleyebilir, müşterilerinize ve müşteri potansiyeli olan kişilere dijital olarak erişebilirsiniz.

Sosyal medya paylaşımları ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir inşaat tanıtım filmi ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz. Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, video ve içerik üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

İnşaat tanıtım filmi ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın.
İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.

Google video içeriklere öncelik verdiği için arama sonuçlarında üst sıralarda gözükün.

Video içeriği paylaşması kolay olduğu için iletişim ağınızı genişletin. Satışlarınızı artırın.

 

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Ekibimiz ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz. Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

 

How to Videoları

contact_support İLETİŞİM FORMU

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır