TREN

How to Videoları

How to videoları, üretim tesisinizi ve tesisinizde yaptığınız üretimin bütün işleyişini müşterilerinize anlatmanıza yarayan, bir ürünün ya da hizmetin ne işe yaradığını, nasıl çalıştığını veya nasıl üretildiğini gösteren, hedef kitleye detaylı olarak verebilmeniz için gereken video içerik türüdür.

Proses mekanizmanızı hedef kitleye tarif etmek için en çok kullanılan iletişim stratejisidir. Kurumların rekabet güçlerini arttırmak amacıyla yapmaları gereken tanıtım faaliyetleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bunların başında ürün ve hizmet şartlarının kısa ve etkili anlatım yöntemi olan, izlenebilirliği kolay ve akıcı, düzenli how to videolarıdır.

Ürününüzün kullanımını kağıt baskı ve dağıtım maaliyetleri olmaksızın doğrudan video ile göstererek tüketici dostu bir imaj sergileryebilir ve lojistik maliyetlerinizi de düşürebilirsiniz.

How to videoları ile ortak pazarda gücünüzü gösterebilir, müşterilerinize ve müşteri potansiyeli olan firmalara dijital olarak erişebilirsiniz. Sosyal medya paylaşımları ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir how to videosu ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, tanıtım filmi üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

 

How to videoları ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın.
Ürün kullanım klavuzlarıyla ilgili baskı, tasarım ve dağıtım gibi lojistik maliyetlerinizi how to videoları ile minimize edin.

How to videolarıyla hedef kitlenize sunduğunuz hizmeti kolaylaştırarak tüketici dostu marka imajı yaratın.

How to videolarını sosyal medya hesaplarınızda yayınlayın ve kullanıcıları web sitenize yönlendirin.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir. Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

How to Videoları
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır