TREN

HAVADAN GÖRÜNTÜLEME VE PRODÜKSİYON KALİTESİNE KATKISI

Drone, multikopter gibi insansız hava araçlarıyla arazi, fabrika tanıtım, etkinlik, inşaat projesi, şehir merkezi, park, yaşam alanları gibi mekanları görüntüleme ya da durumunu takip etmek üzere fotoğraf ve video çekimi yapılması hizmetidir.

Havadan görüntüleme hizmeti ile çok geniş açıda bir alanı, karadan veya denizden ulaşım sağlayamadığınız bir bölgeyi video olarak kaydedebilirsiniz. Tanıtım filmi gibi ihtiyaçlarınızda arzuladığınız görüntü çeşitliliğine ulaşmanın bir yoluda ekipman zenginliğidir. Bu aşamada bir drone satın almak ya da diğer film ekipmanlarını satın almak oldukça ciddi maliyetler doğuracaktır. İşte bu aşamada film ekipmanları kiralama hizmeti devreye girmektedir. Drone kiralama yaparak ya da kiralık film ekipmanları ile ekonomik çözümler üretebilirsiniz.

Piktora, geleneksel havadan fotoğraf ve video prodüksiyon hizmetlerinin yanı sıra koordinat bazlı uçuş, belirli bir noktada sabit olarak yükselme, önceden belirlenen noktaları takip etme gibi hizmetleri de vermektedir.  En son teknoloji havadan görüntüleme araçları, ekipman ve aksesuarlarıyla bütün ihtiyaçlarınıza göre çözümler üretmektedir.

Havadan görüntüleme ile ilgili tüm bilgiler karşılıklı olarak netleştirilir. Canlı yayın veya offline tercihinize göre reji ve ekipmanlar konusunda fikir birliğine varılır.

Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve son teknoloji kayıt ekipmanları ile çekiminiz yapılır. Gerektiği takdirde motion ve post production hizmetleriyle çekiminiz finalize edilir.

Tanıtım filminizin havadan görüntülenme yoluyla zenginleştirilmesini ve yeniden düzenlemesini isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır