Havadan Görüntüleme

Drone, multikopter gibi insansız hava araçlarıyla arazi, fabrika tanıtım, etkinlik, inşaat projesi, şehir merkezi, park, yaşam alanları gibi mekanları görüntüleme ya da durumunu takip etmek üzere fotoğraf ve video çekimi yapılması hizmetidir.

Havadan görüntüleme hizmeti ile çok geniş açıda bir alanı, karadan veya denizden ulaşım sağlayamadığınız bir bölgeyi video olarak kaydedebilirsiniz.

Piktora, geleneksel havadan fotoğraf ve video prodüksiyon hizmetlerinin yanı sıra koordinat bazlı uçuş, belirli bir noktada sabit olarak yükselme, önceden belirlenen noktaları takip etme gibi hizmetleri de vermektedir.  En son teknoloji havadan görüntüleme araçları, ekipman ve aksesuarlarıyla bütün ihtiyaçlarınıza göre çözümler üretmektedir.

Havadan görüntüleme ile ilgili tüm bilgiler karşılıklı olarak netleştirilir. Canlı yayın veya offline tercihinize göre reji ve ekipmanlar konusunda fikir birliğine varılır.

Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve son teknoloji kayıt ekipmanları ile çekiminiz yapılır. Gerektiği takdirde motion ve post production hizmetleriyle çekiminiz finalize edilir.

Alanında uzman bir ekiple çalışarak kaliteli bir havadan görüntüleme hizmeti alın.
Havadan görüntüleme ile hayalinizdeki perspektifi yakalayın.

Havadan canlı yayın yapın.

Son teknoloji ekipmanların yüksek görsellik değeri taşıyan çekim kalitesiyle tanışın.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz. Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan bizlere ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

 

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.