TREN

Etkinlik Videosu

Etkinlik filmi; bir şirket veya kişinin, outdoor veya indoor bir mekanda gerçekleştirdiği etkinliğin reji hizmeti ve o anın atmosferini yaşatan kurgular ile video içerik haline dönüştürülmesi işlemidir.

Event, kutlama, açılış, lansman, festival ve konser gibi çok kameralı reji hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmetinizdeyiz.

Etkinlik filmi prodüksiyonu ile canlı olarak dahil olamayan kitleye erişim sağlayabilirsiniz.Etkinliğiniz ile ilgili tüm bilgiler karşılıklı olarak netleştirilir.

Canlı yayın veya offline tercihinize göre reji ve ekipmanlar konusunda fikir birliğine varılır. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri kararlaştırılır. 

Sosyal medya paylaşımları ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir etkinlik videosu ile dikkatleri üzerinize çekebilir ve rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz. 

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

15 yıllık deneyimli, alanında uzman bir ekiple çalışarak kaliteli bir reji hizmeti alın.

Bütün mecralarda çok geniş ölçekteki bir kitleye ulaşın.

Google video içeriklere öncelik verdiği için arama sonuçlarında üst sıralarda gözükün.

Son teknoloji ekipmanların yüksek görsellik değeri taşıyan çekim kalitesiyle tanışın.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

 

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Etkinlik Videoları
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır