TREN

Eğitim Videoları

Kurum içi iletişimde yoğunlukla kullanılan eğitim videoları, işe alım süreçleri, sürdürülebilirlik çalışmaları, yeni ekipman tanıtımları ve dijital yeniliklere adaptasyon uygulamaları için başvurulan bir video içerik türüdür.

Eğitim videoları ile kurum içi veya dışında gücünüzü gösterebilir, çalışanlarınızın motivasyonlarına ve oryantasyonlarına katkı sağlayabilirsiniz. Eğitim filmleri ile kısa ve uzun vadede çalışan verimliliğini artırabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir eğitim videosu ile iç iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Kurumlar, çalışanlarından gelen eğitim taleplerini karşılamanın yanında, iç iletişimi kuvvetlendirecek bir argüman olarak da kurumsal eğitimlerden faydalanıyor. Kurumsal eğitim, mekan, ulaşım ve konuşmacı maliyetlerini minimize etmek için prodüksiyon kalitesi yüksek bir eğitim videosu en etkili yöntemlerden birisidir.

İş dünyası kadar, kurs merkezleri, uzaktan ya da doğrudan eğitim veren kurumlar için de en etkili araçlardan birisi eğitim videolarıdır. Eğitim videoları izlenmesi kolay, hızlı, anlaşılır ve görüntü kalitesi yüksek olmaları sebebiyle en cazip araçlardan bir tanesidir.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, video ve içerik üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Eğitim videosu ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın.
İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.

Kendi eğitim video kütüphanenizi oluşturun. Kurumsal eğitim maliyeterlerinizi minimize edin.

Video içeriği paylaşması kolay olduğu için iletişim ağınızı genişletin.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Eğitim Videoları
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır