Canlı Yayın

Canlı yayın, internet veya televizyon mecrası üzerinden bir şirketi, projeyi, cerrahi operasyonları, etkinliği, spor organizasyonunu, kampanyayı, semineri veya buna benzer içerikleri, takipçilerinizle canlı olarak paylaşabilmenizi sağlar.

Çok kameralı reji çözümlerinden, tek kameralı kayıtlara kadar istediğiniz ölçeklerde uygulanabilir.

Canlı yayınlar ile takipçileriniz ve hedef kitlenizle online olarak iletişim sağlayabilir, içeriği, görselliği ve prodüksiyon kalitesi yüksek bir canlı yayın ile hedef kitlenizi genişletebilirsiniz. 

Canlı yayın hizmetlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla canlı yayın risklerini minimize edersiniz.

Tek kameralı eğitim yayınlarından büyük konser prodüksiyonlarına kadar her ölçekte yayın tecrübesi olan profesyonel ekimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla profesyonel yayıncılık konusunda geniş ölçekli bir destek sağlamak için Piktora olarak hizmetinizdeyiz.

Canlı yayınlar sonrası post prodüksiyon hizmeti alarak, elde edilen görüntülerden etkinliğinize özel olarak video hazırlatabilirsiniz. Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, tanıtım filmi üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Prodüksiyon kalitesi yüksek bir canlı yayın ile hedef kitlenize ulaşın.
Modern ve son teknoloji ekipmanlarımız ile canlı yayın risklerini minimize edin.

Son teknoloji ekipmanlarla kesintisiz yayın keyfini yaşayın.

Canlı yayın sonrası post prodüksiyon hizmetlerimizle  hedef kitlenize video ile ulaşın ve etkileşimi sürdürün.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz. Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan bizlere ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

 

 

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.