TREN

BUMPER ADS NASIL FAYDA SAĞLAR?

Bumper Ads; YouTube ve Facebook gibi sosyal mecralarda, ilk birkaç saniyesi atlanamayan sponsorlu içeriktir. Genellikle reklam mecrası olarak YouTube reklam filminizin vurucu olan ilk 6-10 saniyesi için kullanılır.  Bumper Ads video içerikleri ile kısa hikayelerinizle, büyük reklam filmi etkisi yaratabilirsiniz.

Bumper ads, iletmek istediğiniz mesajı hızlı ve etkili bir şekilde anlatan ve geniş kitlelere ulaşmak için başvurmanız gereken video içerik türüdür.

Bumper ads ile akılda kalıcılığı yüksek bir marka imajı yaratabilir, içeriği ve görselliği yüksek bumper ads ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.

Bumper reklam videoları, çoğunlukla üç farklı amaç için tercih edilmektedir:

Tanıtım 

Marka ya da hizmet duyurusu tanıtımı için Bumper reklam verilir, lansmanı takiben süreçte de daha uzun formatta videolar aracılığıyla hikâyenin tamamı aktarılır.

Güçlendirme

Çoğunlukla erişimi artırma amacıyla Bumper Ads ve TruView reklamları bir arada yayına alınarak çalışmanın güçlenmesine katkı sağlanır.

Hatırlatma

Uzun formatlardaki tam hikâye videolarının yayınlanmasının ardından takip algısını pekiştirmek veya hikâyeyi güçlendirmek için Bumper reklamlarla yeniden pazarlama faliyetleri gerçekleştirilir.

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır