Story Reklamları

Story reklamları, Instagram, Facebook, WhatsApp veya benzeri mecralar üzerinden bir ürünü, bir şirketi, projeyi, kampanyayı, semineri veya buna benzer içeriklere yönelik reklamları, takipçilerinizle olarak paylaşabilmenizi sağlar.

Story reklamları ile takipçileriniz ve hedef kitlenizle online olarak iletişim sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek story reklamlı ile hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.

Story reklamları sosyal veya güncel bir mesaj içerebileceği gibi aynı zamanda çok güçlü bir reklam aracıdır da.

Story reklamları ile amaç herhangi bir ürün ya da hizmet ile ilgilenen hedef kitleye o ürünü tekrar bıktırmadan servis etmek ve satın alma duygusunu harekete geçirmektir. Şüphesiz dikkat edilmesi gereken nokta; reklamı inceleyen kitlenin karşısına tekrar çıkacağınız zaman kullanacağınız video gibi materyallerin içeriği. İşte bu aşamada Piktora olarak devreye giriyoruz. 

Hedef kitlenizin algısını değiştirmek, hizmetinizi duyurmak, onlara ürününüzü aldırmak ya da merak ettirerek sitenize yönlendirmek için atabileceğiniz adımları sizler için planlıyoruz. Hedef kitlenizi inceliyor ve ardından kurumunuzun ya da ürünlerinizin ön plana çıkarmak istediğiniz yönlerini en profesyonel bir şekilde potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz. Kaliteli video çözümlerinden yararlanmak için Piktora'nın profesyonel ekibi ile çalışarak işlerinizi büyütmeniz an meselesi.

Siz sadece aklınızda bulunanları bize iletin. Mesajınızın, etkinliğinizin, ürünlerinizin ya da sunduğunuz hizmetlerin doğru mecralardan doğru kişilere ulaşması için bir telefon uzağınızdayız.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, tanıtım filmi üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Story reklamları ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın.
Story reklamları ile rakipleriniz karşısında fark yaratın.

Sosyal medya story reklamları ile satışlarınızı artırın.

Story videoları ile web sitenize trafiği artırın ve tıklanma oranınızı yukarıya taşıyın.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir. Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan bizlere ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

 

 

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.