Ana sayfa » Piktora Yapım Blog » Genel » Sony fs74k Kameranın Özellikleri

Sony fs74k Kameranın Özellikleri

Sony fs74k

Her şeyin fotoğraflandığı ve her şeyin kayıt altına alındığı daha meraklı ve daha ilgili bir dünya içerisinde yaşadığımız bir artık göz ardı edemeyeceğimiz bir gerçek… Belki geçmişte düğün, film ve mini belgesellerle sınırlı olan çekimler, teknolojinin tavan yaptığı günümüzde sadece meraklıları tarafından değil neredeyse her kesimin tercihleri arasında yer almaya başlamıştır. SonyFS7 kamera, en güzel ve en özel çekimleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir makinedir. Ayrıca kişisel olarak zorlanabileceğiniz çekimler için SonyFS7 kiralayarak profesyonel bir destekle çekimlerinizin sorunsuz gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Yakın bir zamana kadar kamera taşımak ve bunu kullanmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildi. Yani oldukça ağır kameraları omzunuza koyarak saatlerce belki de günlerce yapmanız gereken çekimler her ne kadar isteyerek yapılsa da ister istemez bir güç kaybına sebep oluyordu. Ama gelişen teknoloji her daim biz insanoğlunun ihtiyaçlarını düşünerek sahip olduğumuz materyallerin en pratik kullanımı olanlarını üretmeyi kendine görev bildi.

Bu görev bilinci ile çekim yapabilmeyi eziyetten çok zevke dönüştüren Sony, Sonyfs74k kamerasıyla yüzümüzü güldürmeyi başardı diyebiliriz.

Peki, Nedir Bu Kameranın Özellikleri?

Hepinizin bildiği gibi bazı kameralar kullanılabilmesi için pek çok donanım gerektirir. Özellikle uygun maliyetli bir kamera seçtiğinizi düşünüyorsanız sahip olmanız gereken tutma aparatları, kafesler vs. aksesuarların sayısı kaçınılmazdır ve sizi bu işten vazgeçirebilir. Bu sebeple işe, öncelikle sahip olunması gereken makinenin nasıl bir donanım gerektirdiğini öğrenmekle başlamak en doğrusudur.

Sonyfs7k4, özellikleri ile çekim hayatınıza kolaylık getirirken işinizi severek yapmanızı da sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Göğsünüze rahatça yaslayabilir ve ya omzunuza oturtabilirsiniz. Sahip olduğu akıllı tutma yeri; yakınlaştırma, başlat, durdur gibi tuşlarının rahatlıkla kullanımı sağlanacak kapasitede iç içe hazırlanmıştır. Hareketli görüntüleri kusursuz yakalayabileceğiniz makinenin, motorlu yakınlaştırma seçeneği daha hızlı ve akıcı hareketler konusunda da oldukça başarılıdır.

Mükemmel bir a mount lens sistemine ve dynamic range başarısına sahip ürün, tıklamasız iris halkasıyla da çekim sırasında ihtiyacınız olan bölünmüş pozlama işlemini de rahatlıkla gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Optical SteadyShot, yani görüntü sabitleme özelliği ise kameranın sallanma etkilerinden doğan hataları azaltmaktadır. Ayrıca FS7’nin sahip olduğu 4K 35 mm süper çekim yapabilme başarısı ve yüksek kare kayıt yapabilme özelliği de makinenin kullanım ayrıcalığını destekliyor.

Titiz ve mükemmel optik tasarımı ise yakınlaştırma aralığı boyunca eksen tutarlılığını korumanıza yardımcıdır. İşin mali kısmını ilgilendiren fiyat performansı da, makinenin en çok tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Sony’nin son teknolojiyi göz önünde bulundurarak hazırladığı FS7 modeli kamerayı kiralayarak yaptığınız çekimlerin kalitesine hayran kalırken, daha az zahmetli bir iş gerçekleştirebileceğiniz için keyiflenebilirsiniz. Kiralık Sony FS7 kamerayı Piktora Yapım güvencesi ile tüm ihtiyaçlarınız için kiralayabilirsiniz.

2016-08-22T21:55:48+00:00 0 Comments

Leave A Comment