TREN

Otel Tanıtım Filmi

Otel tanıtım filmi; otelinizle ya da otel zinciriniz ile ilgili bütün bilgileri, oda sayısı, bölgesi, hizmetleri anlatmayı amaçlayan video içeriklerdir.

Otel tanıtım videoları, davet edici ve kendinizi hedef kitleye detaylı olarak verebilmeniz için gereken video içerik türüdür.

Otel tanıtım filmi ile şeffaflık politikanızı destekleyebilir, müşterilerinize ve müşteri potansiyeli olan kişilere dijital olarak erişebilirsiniz.

Otelinizin mimarisini, odalarını, sosyal yaşam ve eğlence alanlarını, spa, havuz gibi alanları, restaurant ve yeme içme alanlarına videoda yer vererek satışlarınızda gözle görülür bir fark yaratmayı hedefleriz.

Otel ve konaklama hizmetlerinde her geçen gün artan rekabet nedeniyle otellerin potansiyel müşterilere temas etme yöntemlerinde farklılık meydana gelmektedir. Bu farklılığın en önemli aşamalarından bir tanesi de hiç şüphesiz otel tanıtım filmi ve filmlerinin kullanılmasıdır.

 

 

 

Günümüz sosyal ve iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları ve hatta bir hizmet ile ilgili kararları izledikleri videoların ardından hızla değişmekte ve farklılıklar göstermektedir. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, video ve içerik üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

 

 

 

 

Otellerin müşteriler açısından çok önemli kurumlar olarak görülmesi ve hizmetin kusursuz olması gerekliliği benzer şekilde otel reklamcılığına da yansır. Satın alma kararını bu denli etkileyn videonun gücü tüm otel yöneticileri için birer önemli araçtır. Müşterilerinin gönlünü fethedecek çözümler üretmeyi amaçlayan otellerin reklam filmleri ile fark yaratmayı arzuladıkları kabul edilir. Peki, ama nasıl?

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. Otel reklam filmleri konusunda uzmanlaşmış bir bakış açısından yararlanarak hayallerinizdeki reklama kavuşmak kesinlikle doğru prodüksiyon şirketi tercihi ile olur.

Söz konusu otellerin tanıtımı olduğunda bir diğer etkili video kategorisi ise hijyen ve hijyen sertifikası filmi gibi videolardır. Bu videolar ile satışlarınızda gözle görülür bir fark yaratacak araçlardır. 

Otel tanıtım videosu ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın.
İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.

Google video içeriklere öncelik verdiği için arama sonuçlarında üst sıralarda gözükün.

Video içeriği paylaşması kolay olduğu için iletişim ağınızı genişletin.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, kendi markamız olan Kamera Fabrikası ekipman gücümüz, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz. Otel tanıtım filmi ihtiyaçlarınızda çekimleri kendiniz yapmayı tercih etmeniz durumunda kiralık kamera ya da kamera çekimi hizmeti almak için de lütfen ekibimizle iletişime geçiniz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Otel Tanıtım Filmi
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır