Onboarding Videoları

Kurumsal sosyalleşme veya işe uyum kazandırma olarak da bilinen Onboarding, yeni çalışanların etkin organizasyonel üyeler olmasını ve içeriden bilgi sahibi olmak için gerekli bilgi, beceri ve davranışları edinme mekanizmasını ifade eder. Yeni bir çalışanı organizasyon ve kültürüne entegre etme sürecidir. Onboarding videoları ile bu süreci hızlandırabilir, oryantasyon videoları ile destekleyerek çalışanlarınızın şirket içi performanslarını en baştan yükseltebilirsiniz.

Onboarding filmleri, uzun süre kullanabileceğiniz bir eğitim arşivi oluşturur, çalışanlarınıza düşünsel ve bedensel yetenekler katar ve çalışanlarınıza değer verdiğinizi ve çalışanlarınızın size katma değer üretmesini sağlar.

Onboarding videoları ile kurum içi veya dışında eğitim verebilir, çalışanlarınızın adaptasyon süreçlerine katkı sağlayabilirsiniz.

Onboarding filmleri ile kısa ve uzun vadede çalışan verimliliğini artırabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir onboarding videosu ile iç iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, video ve içerik üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Onboarding videoları ile kurum çalışanlarınıza doğru yaklaşımla ulaşın.
İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek kurum imajınızı yükseklere taşıyın.

Vermek istediğiniz mesajı kaliteli bir prodüksiyonla çok daha anlaşılır olarak sunun.

Onboarding video içeriği ile işe alım süreci eğitim maliyetlerinizi düşürün.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan bizlere ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.