Kutlama Videoları

Kutlama videoları; şirketinizin veya şirket çalışanlarınızın başarılarını, reji hizmetiyle, live action kameralarla veya animasyon teknikleriyle anlattığımız, motivasyon sürecine büyük katkılar sağlayan video içeriklerdir.

Kutlama videoları ile kurum içi veya dışında gücünüzü gösterebilir, çalışanlarınızın motivasyonlarına katkı sağlayabilirsiniz.

Kutlama filmleri ile kısa ve uzun vadede çalışan verimliliğini artırabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir başarı hikayesi videosu ile iç iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Kutlama videoları kurum içi iletişimde kullanıldığı kadar müşterileriniz ve bayileriniz için de iyi bir iletişim aracıdır.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, tanıtım filmi üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır.

Kutlama videoları ile çalışanlarınıza en doğru yaklaşımla ulaşın.

Kutlama videoları ile müşterilerinize dikkatini çekin, akılda kalıcılığınıza katkı sağlayın.

Kutlama videoları ile aidiyet duygusunun güçlenmesine katkı sağlayın.

Profestonel bir prodüksiyon ile kurum imajınıza yatırım yapın.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan bizlere ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.