TREN

Kurum İçi Röportaj

Kurum İçi Röportaj videoları ile iç iletişim faaliyetlerinizi renklendirebilir ve çeşitlilik kazandırabilirsiniz.

İç iletişim faaliyetlerinde hedef kitle kurum çalışanlarınızdır. Tıpkı son hedef kitle için yapılan sonsuz pazarlama faaliyetleri gibi, günümüz piyasalarında iç hedef kitleyi de sistemli olarak farklı içeriklerle beslemek ve ilgilerini canlı tutmak gerekmekte.

İşte bu aşamada kurum içi röportaj videoları bir alternatif olarak devreye giriyor. Üstelik izleyiciler tarafından samimi de bulunuyor.

Bugün video sadece sosyal medya platformlarında en çok tercih edilen içerik türü değil; dikkat çekiciliği nedeniyle kurum içi iletişimde de en etkili yöntem.

 

Şirket yöneticilerinin ileteceği mesajları röportaj formatıyla bir videoya dönüştürerek yayınlayabilir, şirkette belirli bir yılını dolduran çalışan kitlesiyle, şirkete dair süreçlerini anlattıkları sıcak bir sohbeti röportaj formatında diğer çalışanlar ile paylaşabilirsiniz.

Ancak pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Röportaj videoları ile kurum çalışanları ile samimi bir iletişim kurun.
Şirket çalışanlarını video içeriğin bir parçası yaparak aidiyet duygusuna katkı sağlayın.

Yöneticilerin mesajlarını samimi bir anlatımla çalışanlarınıza aktarın.

İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek çalışanlarınızın motivasyonlarına katkı sağlayın.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Kurum İçi Röportaj Videoları
Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır