Kişiye Özel Videolar

Kişiye özel filmler ile kısa ve uzun vadede çalışan verimliliğini artırabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir kişiye özel video ile iç iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli, bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür.

Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, kişiye özel video üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Kişiye özel videolar; şirketinizin veya şirket çalışanlarınızın doğum günleri, pozisyon yükselimi, doğum tebriği, işe giriş yıldönümleri ve bunun gibi kişi odaklı tebrik ve bilgilendirme videolarıdır.

Kişiye özel videolar ile kurum içi veya dışında gücünüzü gösterebilir, çalışanlarınızın motivasyonlarına katkı sağlayabilirsiniz.

Kişiye özel filminiz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Alternatifli olarak hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim veya üretim tarihleri kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile filminiz üretilir. Motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen kişiye özel filminiz size sunulur. 

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Kişiye özel videolar ile çalışanlarınıza en doğru yaklaşımla ulaşın.

Kişiye özel videolar ile kurum imajınızı ve aidiyet duygusunu güçlendirin.

İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek çalışanlarınızın motivasyonlarına katkı sağlayın.

Kişiye özel videolar çalışanlarınızla etkileşimi artırın.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan bizlere ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.