Etkinlik Prodüksiyon

Etkinlik prodüksiyonu; bir şirket veya kişinin, outdoor veya indoor bir lokasyonda gerçekleştirdiği etkinliğin reji hizmeti ve o anın atmosferini yaşatan kurgular ile video içerik haline dönüştürülmesi işlemidir.

Event, kutlama, açılış, lansman, festival ve konser gibi çok kameralı reji, fotoğraf vb hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmetinizdeyiz.

Etkinlik prodüksiyonu hizmetlerimiz ile canlı olarak etkinliğe doğrudan dahil olamayan kitleye erişim sağlayabilirsiniz. Etkinliğinizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden canlı olarak Piktora prodüksiyon kalitesi ile yayınlayabilirsiniz.

Sadece çok kameralı reji çözümlerimiz değil canlı yayın, drone, jimmy jib gibi entegre prodüksiyon çözümlerimizle görselliğinizi yükseltebilirsiniz. 

Piktora olarak, etkinliklerinizde, "O An"ın bir daha geri gelmeyeceği ve çok önemli olduğu bilinciyle projenize yaklaşır. Etkinliğiniz ile ilgili tüm bilgiler karşılıklı olarak netleştirilir. Canlı yayın veya offline tercihinize göre reji ve ekipmanlar konusunda fikir birliğine varılır. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri kararlaştırılır.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır.

Etkinlik prodüksiyonu ile "O An'ı" ölümsüzleştirin.
Etkinliklerinizi sosyal medya hesaplarınızda canlı yayınlayın.

Son teknoloji ekipmanların yüksek görsellik değeri taşıyan çekim kalitesiyle tanışın.

Etkinlik sonrası hazırlanan etkinliğe özel video ile hedef kitlenize ulaşın.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir. Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan bizlere ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

 

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.