Ana sayfa » Creative
Creative 2017-05-20T11:30:26+00:00

Piktora Creative ile Firmanızı En İyi Anlatacak Yol:Yaratıcı ve Özgün Reklam Filmi!

Bizler Piktora Creative olarak, sizlerin, yaratıcı ve amacınıza uygun Kurumsal Tanıtım Filmi ya da Reklam Filmi ihtiyaçlarınıza “Post Prodüksiyon” dahil çözüm sağlıyoruz!

Planlarız

Tanıtım filmini tüm aşamalarını en yaratıcı şekilde planlarız.

Yazarız

Yaratıcı fikirlerimiz için en iyi senaryoyu oluştururuz.

Çekeriz

En doğru teknoloji ve ekipmanları kullanarak çekimi tamamlarız.

Seslendiririz

Tanıtım filmini tüm aşamalarını en yaratıcı şekilde planlarız.

İlgi Çekici Hareketli Görseller

Kurumsal ve profesyonel bir firmanın kendini ifade ederken, hedef kitlenin en kısa zamanda en fazla ilgisini çekecek yaratıcı tanıtım filmi yaptırması kaçınılmazdır. Bizler Piktora Creative olarak hedef kitle ve müşteri taleplerinine uygun, tüm mecralara uygun yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi, markaların kendilerini en iyi şekilde ifade ettiği mecralardan biridir. Bu sayede firma, marka, hizmet, fabrika ve ürün zincirlemesi minimum 5 dakikalık sunumda bir araya gelir. İzleyicileri sıkmamak adına da görsel efektlerle, müziklerle ve dış seslerle video zenginleştirilir. Bu sayede tüketicinin algısı her zaman açık olur.

TV Reklam Filmi

Televizyon reklam filmi, tüketiciyle hızlı ve belli periyotlarda buluşabilen önemli mecralardan biridir. Günün her saatinde izlenebilmesi, tüm hedef kitle gruplarına ulaşabilmesi ve aktif programlarla her zaman ilgi çekebilmesi popülerliğinden bir şey kaybettirmemiştir.

Şirket İçi Eğitim Filmi

Eğitim filmi, şirketlerin zaman zaman çalışanları için hazırladığı bilgilendirici videolardır. Bu filmlerde sektörde yaşanan yeni gelişmeler, satış teknikleri, iş güvenliği ve kurumsal yapı gibi bilgiler verilirken aynı zamanda motivasyon arttırıcı öğelerde kullanılır. Burada amaç şık ve eğlenceli bir görüntü vermek değil aksine çalışanları bilgilendirici hususlara dikkat etmektir.

Animasyon Tanıtım Filmi

Animasyon tanıtım filmi, son dönemin en popüler reklam yöntemlerinden biridir. Kısa fakat etkili bir görünüme sahip olması nedeniyle kısa süre içerisinde tüm sektörler tarafından benimsenmiş ve uygulamaya başlanmıştır. Animasyon tanıtım filmleri, bilgisayar ortamında hazırlandığı için çok daha pratiktir ve kısa süre içerisinde tamamlanır.