Ana sayfa » Portfolio » Port Otel Tanıtım Filmi
Port Otel Tanıtım Filmi 2017-04-11T22:06:34+00:00

Project Description

Osmanlı İmparatorluğu’nda Fatih Sultan Mehmet’in yaptırdığı ve uzun yıllar top dökümünün gerçekleştirildiği Tophâne-i Âmire binası, imparatorluğun en önemli askeri sanayi girişimi olma özelliğini uzun süre korumayı başararak varlığını sürdürüyor.

Günümüzde Beyoğlu ilçesi sınırları içerisinde yer alan Tophane-i Amire binasın bulunduğu semt Tophane diye biliniyor. Osmanlı döneminde İstanbul’un en eski sanayi bölgesi olan Tophane, tarihi dokusuyla ilgi çekmeye devam ediyor. İstanbul’a gelen turistlerin yoğun olarak gezdiği bölgelerden biri olan Tophane, İstanbul’da turizm potansiyeli açısından da büyük bir öneme sahip.  Tophane’deki oteller hem yerli hem de yabancı turistler için konaklama hizmeti sunuyor.

Tophane’nin tarihi dokusuna uygun konaklama merkezlerinden biri olan Port Hotel Tophane-i Amire, kolay ulaşım imkânları, klimalı ve süit oda seçenekleri, alakart restoranda dünya mutfağından seçkin lezzetler ve şık barı ile yoğun ilgi görüyor.

Tarihi yarımadada ayrıcalıklı konaklama hizmetinden faydalanmak isteyenlerin tercih ettiği Port Hotel Tophane-i Amire, hizmetlerini daha iyi tanıtabilmek amacıyla hazırlattığı tanıtım filmi çekimleri için Piktora Yapım ile çalıştı.

Modern olarak donatılmış şık konaklama birimlerine sahip otelin tanıtım filminin çekimleri Blackmagic  4K cinema camera ile yapıldı. Yoğun tempoda geçen çekimler iki gün sürdü. 3 dakika süren tanıtım filminde müzik eşliğinde otelin sunduğu hizmetler ile ilgili kaliteli görüntüler yer alıyor.