Ana sayfa » Portfolio » Klepsan Vana Kurumsal Tanıtım Filmi
Klepsan Vana Kurumsal Tanıtım Filmi 2017-04-11T21:40:37+00:00

Project Description

Vana ve su sayaçları üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Klepsan, 1970′lerde adım attığı imalat sektöründe büyümesini sürdürüyor.
1970′lerden bu yana geçen süreçte sektöründe önemli bir büyüme ve gelişme kaydeden Klepsan, 1994 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 2000m2 kapalı alana sahip fabrikada üretim çalışmalarını sürdürdü.

İlerleyen yıllarda kendisine duyulan güvenin getirdiği talep artışını daha iyi karşılayabilmek için 2005 yılında Hadımköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 15000m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasının temellerini atan Klepsan, 2007 yılı başında tüm imalatını bu yeni fabrikaya taşıdı. Artan üretim kapasitesi ve gelişen teknolojik yapısı ile sektörde önemli bir konuma sahip olan Klepsan’ın ihracat yaptığı ülke sayısı da arttı.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki pazar payını, ürün yelpazesini ve modern makine parkurunu artıran Klepsan müşteri memnuniyetini ve ürün güvenirliğini ön planda tutuyor. Yerli üretimi önemseyerek ülke ekonomisine katkı sağlayan Klepsan, yeni fabrika binasında  en son teknoloji ile donatılmış makine parkurumuzla, deneyimli kadrosu ve aldığı kalite belgeleri ile Türk malı ürün üreterek müşterilerine ve ülkeye hizmet etmeye devam ediyor.

“1970′ten beri suya değer katıyoruz” sloganı ile hareket eden Klepsan’ın çalışmalarını daha iyi tanıtmak için hazırlattığı tanıtım filmi çekimi Piktora Yapım tarafından gerçekleştirildi. Piktora Yapım’ın profesyonel ekibi tarafından firmanın yeni fabrikasında gerçekleştirilen çekimler yaklaşık 1 hafta sürdü. Tanıtım filmi seslendirmesi Türkçe ve İngilizce olarak yapıldı. Klepsan yönetimi ve çalışanlarının beğenisini kazanan film firmanın kurumsal web sitesinde de yer alıyor. 5 dakika süren Klepsan tanıtım filmi, firmanın ürün ve hizmetlerinden kesitleri, üretim aşamalarını ve kurumsal yapısını içeren görüntülere sahip.