Ana sayfa » Portfolio » Huzur Plastik Kurumsal Tanıtım Filmi
Huzur Plastik Kurumsal Tanıtım Filmi 2017-04-11T22:37:14+00:00

Project Description

Kimya endüstrisinin alt kolu olan plastik Sektörünün Türkiye’deki geçmişi 1960′lı yıllara dayanıyor. Hızlı büyüyen sektörlerden biri olarak dikkat çeken plastik, Türkiye’de özellikle 90′lı yıllardan sonra daha hızlı büyüme trendi yakaladı.

6-7 bin firmanın faaliyet gösterdiği plastik sektöründe binlerce kişi istihdam ediliyor.
Plastik sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren firmalardan biri olan ve 1983 yılında geri dönüşüm granül imalatı ile sektöre adım atan Huzur Plastik, artan plastik ithalatı talebi nedeniyle 1994 yılında yenilenen kurumsal kimliği ile Türkiye’deki firmaların ithal hammadde ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Huzur Plastik, Türkiye’nin coğrafi konumunun sağladığı lojistik avantajları değerlendirerek birinci kaynaktan hammadde tedariki amacıyla yakın çevre ülkelerdeki değerli petrokimya kuruluşlarının distribütörlüğünü de yapıyor.

Huzur Plastik, hammaddenin yanısıra metanol, etilenmonomer, propilenmonomer gibi kimyasal hammaddelerin yurtiçi ve yurtdışı satışını da üstleniyor. Bunun yanı sıra inşaat sektöründe de önemli projeleri hayata geçiren Huzur Şirketler Grubu ekonomiye katkı sağlamaya devam ediyor.

Plastik sektörünün köklü firmalarından biri olan Huzur Plastik, üretimini yaptığı ürünleri, hizmetlerini, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki diğer yatırımlarını üşterilerine ve ilgilenen sektörlere daha iyi tanıtabilmek amacıyla hazırlattığı kurumsal tanıtım filmi çekimi için Piktora Yapım ile çalıştı.

Yaklaşık 1 hafta süren tanıtım filmi çekimleri profesyonel ekipmanlar ve deneyimli çekim ekibi ile başarıyla gerçekleştirildi. Filmin seslendirmesi Türkçe olarak yapıldı. 6 dakika 30 saniye süren Huzur Plastik tanıtım filmi, Huzur Plastiğin üretim tesislerini, hizmetlerini, vizyonunu, misyonu içeren görüntüler içeriyor.