Ana sayfa » Portfolio » Cengiz Holding Tanıtım Filmi
Cengiz Holding Tanıtım Filmi 2017-04-11T22:18:41+00:00

Project Description

Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan Cengiz İnşaat, 1987 yılından bu yana Cengiz Holding bünyesinde faaliyetlerine devam ediyor. Faaliyetlerine 1980 yılında inşaat sektörü ile başlayan, enerji, madencilik, havacılık, sigortacılık ve turizm gibi önemli sektörlerdeki yatırımları ile büyümeyi sürdürüyor.

Bünyesinde 35 şirket ve iştiraki barındıran Cengiz Holding faaliyetlerini karayolları, köprüler, tüneller, barajlar, limanlar, demiryolları, metro, havalimanları, boru hatları, enerji santralleri ve sanayi tesislerinin yapımını içeren alt yapı çalışmalarında yoğunlukla sürdürüyor.

Bu yatırımların yanı sıra turizm tesisleri ve konut inşaatında da aktif olarak rol oynuyor. Türkiye’deki büyük alt yapı projelerini yürüten ilk 5 inşaat şirketi arasında yer alan Cengiz İnşaat, ENR Top 225 Uluslararası Müteahhitler” listesinde de üst sıralarda yer alıyor.

Güven, kalite ve hizmet anlayışının tüm faaliyetlerinde eksiksiz yer almasını arzulayan Cengiz İnşaat, yurt içinde gösterdiğimiz başarıları, yurt dışında da devam ettirerek küresel marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde yaptığı yatırımların kamuoyuna tanıtımı ve kurumsal kimliğin pekiştirilmesi kapsamındaki çalışmalar önem veren Cengiz İnşaat’ın kurumsal tanıtım filminin çekimleri Piktora Yapım tarafından gerçekleştirildi. Cengiz Holding iştirakleri inşaat, maden, enerji, holding olmak üzere 4 adet kurumsal tanıtım filmi çekimi gerçekleştirildi.

Cengiz Holding’in İstanbul’daki merkezinde ve Türkiye’nin farklı illerinde faaliyet gösteren tesislerinde yapılan çekimler yaklaşık 10 gün sürdü. Tamamı son teknoloji kameralar kullanılarak deneyimli bir ekip tarafından çekilen tanıtım filmi, yetkililer tarafından beğeni gördü. 9 dakika süren tanıtım filminde müzik eşliğinde profesyonel seslendirme yapıldı. Tanıtım filminde Cengiz İnşaat’ın yaptığı yatırımlar, projeler ve gelecek vizyonundan kesitler yer alıyor.