Ana sayfa » Portfolio » Artronic Kurumsal Tanıtım Filmi
Artronic Kurumsal Tanıtım Filmi 2017-04-11T22:04:54+00:00

Project Description

Kesintisiz güç kaynağı çözümleri konusunda hizmet sunan ARTronic Elektronik Sanayi Mümessillik Ticaret Anonim Şirketi, 1995 yılında KGK üretimiyle ticari faaliyetine başladı.

1997 yılında büyümenin getirdiği gereksinim ile İstanbul Dudullu’daki fabrika binasına taşınan ARTronic, 2002 yılı başından itibaren ihracata yönelik olarak Tuzla Deri Sanayi Serbest Bölgesi’ndeki üretim tesislerini faaliyete geçirdi. İstanbul Sultanbeyli’deki  merkez binasında 600 VA’dan 8000 kVA’ya kadar Kesintisiz Güç Kaynağı çözümleri sunan ARTronic  4 kıta da 45 ülkeye Kesintisiz Güç Kaynakları, İnverter ve Doğrultucu grupları ihracatı yapıyor.

Hızla gelişen kesintisiz güç kaynakları pazarında müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermeyi amaç edinen ARTronic UPS, AEG ve Huawei gibi dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinin UPS ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü sürdürüyor.

İnsan kaynakları ve ürün konusunda kaliteyi sürekli ön planda tutarak yatırımlarını sürdüren ARTronic her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hareket ediyor. Gelişen teknolojiyi kullanan ARTronic UPZS,  müşterilerine her zaman fiyat/performans açısından en uygun çözümleri sunuyor.

Ürün ve hizmetlerini daha iyi tanıtmak için kurumsal tanıtım filmi hazırlatan ARTronic, tanıtım filmi çekimi için Piktora Yapım ile çalıştı. ARTronic A.Ş’nin tesislerinde gerçekleşen çekimler 1 hafta sürdü. Profesyonel ekipmanların kullanıdığı çekimler, deneyimli personel eşliğinde başarıyla gerçekleştirildi. 5 dakika süren tanıtım filminin seslendirmesi Türkçe yapıldı. ARTronic A.Ş’nin kurumsal tanıtım filmi üretim tesisleri, ürünler, idari yönetimden görüntüleri içeriyor.