Ana sayfa » Portfolio » Arnavutköy Devlet Hastanesi Tanıtım Filmi
Arnavutköy Devlet Hastanesi Tanıtım Filmi 2017-04-11T21:51:22+00:00

Project Description

İstanbul’un yüz ölçümü bakımından dördüncü büyük ilçesi olan Arnavutköy, 6 Mart 2008 tarihinde kabul edilen 5747 sayılı “Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” ile birlikte ilçe statüsü kazandı.

8 farklı belediyeye bağlı 32 mahalle, Çatalca ve Gaziosmanpaşa ilçelerinin sınırları içinde bulunan 8 orman köyü ve Küçükçekmece İlçesi’ne bağlı Şamlar Köyü’nün, Sazlıdere Baraj Gölü’nün kuzeyinde kalan kısmının birleştirilmesi ile ilçe olan Arnavutköy, son yıllarda İstanbul’un en çok dikkat çeken ilçelerinin başında yer alıyor.

Köklü bir tarihe sahip olan Arnavutköy, son yıllarda yapılan yatırımlar ile adından sıkça söz ettiriyor. Son olarak 3.havalimanı ile gündemde yer alan Arnavutköy’ün tarihi yaklaşık bin yıl önceye uzanıyor.
Sağlık, eğim, kültür sanat ve sosyal alanlarda önemli yatırımların ve projelerin hayata geçtiği Arnavutköy, modern bir ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Arnavutköy’deki önemli yatırımlardan biri olan Arnavutköy Devlet Hastanesi, 2010′dan beri ilçede hizmet veriyor. 32 milyon liraya mal olan hastanede 201 yatak bulunuyor.  Acil servis, yataklı servisler, ameliyathane, yoğun bakımları bulunan hastanede yılda yaklaşık 700 bin hasta tedavi ediliyor.

Son teknoloji sağlık ekipmanlarına sahip olan Arnavutköy Devlet Hastanesi ilçedeki sağlık hizmetlerinin nitelikli bir şekilde yürütülmesinde önemli rol oynuyor.

Hizmetlerini ve kurumsal yapısını daha iyi bir şekilde tanıtmayı amaçlayan Arnavutköy Devlet Hastanesi’nin tanıtım filminin çekimleri Piktora Yapım tarafından gerçekleştirildi. 2 gün süren tanıtım filmi çekimlerinde profesyonel ekipmanlar kullanıldı.

Türkçe seslendirme yapılan tanıtım filminin kurgu aşaması 8 gün sürdü. 10 dakika süren tanıtım filminde Arnavutköy Devlet Hastanesi’nin hizmetlerine ait görüntüler branşlar hakkında detaylı bilgiler yer alıyor.