Başarı Hikayesi Videoları

Başarı hikayesi videoları; şirketinizin veya şirket çalışanlarınızın, kurumsal, bireysel veya toplumsal bir sorunu çözmelerini anlatan, bu çözümü aşamalarıyla ve hikayeleştirerek gösteren video içeriklerdir.

Başarı hikayesi videoları ile kurum içi veya dışında gücünüzü gösterebilir, çalışanlarınızın motivasyonlarına katkı sağlayabilirsiniz.

Hem kendi kurumunuzun, hem de kurumunuzla olan çalışma sürecinin hedef kitleye neler kazandırdığını anlatan pazarlama merkezli başarı hikayesi videoları, doğru sorular ve doğru içeriklerle hazırlandığı takdirde her iki tarafa da önemli katkılar sağlar. Başarı öyküsü filmleri tüm sektörlere uyarlanabilir. Piktora olarak işte tam da bu aşamada devreye giriyoruz, doğru içerikle video üretimi konusunda size destek veriyoruz.

Doğrusu şu ki; gerçekleştirdiğiniz her bir proje, verdiğiniz her bir hizmet potansiyel bir başarı hikayesidir.

Sunduğunuz hizmetin müşterilerinize nasıl katkı sağladığını, finansal ve sosyal verimliliğine ya da sürdürülebilirliğine nasıl destek olduğunu müşterileriniz kendi ağızlarından anlatsalar ne hoş olurdu değil mi?

Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, video ve içerik üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Başarı hikayesi videosu ile hedef kitlenize en doğru yaklaşımla ulaşın.
İletişim stratejisini video içerikle destekleyerek rakipleriniz arasında fark yaratın.

Google video içeriklere öncelik verdiği için arama sonuçlarında üst sıralarda gözükün.

Video içeriği paylaşması kolay olduğu için iletişim ağınızı genişletin.

Peki Piktora'da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Piktora’nın profesyonel ekibi ve kendi markamız olan Kamera Fabrikası son teknoloji ekipman gücüyle çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.

Piktora olarak; video prodüksiyon hizmetlerimiz, alanında uzman teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, hedefe ulaştıran içerik üretimi ekibimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla sizi bir kahve molası için ofisimize bekliyoruz.

Bizlere 0212 211 90 33 no'lu telefondan bizlere ulaşarak teklif ve destek alabilirsiniz.

Bilgileriniz başarıyla kaydedildi!
Teşekkür Ederiz.
Yetkililerimiz en kısa sürede verdiğiniz iletişim bilgileriniz ile sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.